Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Ruijie RG-ES208GC Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-ES208GC, 8-Port Gigabit Cloud Mananged Non-Poe Switch

Satıcı: herbirivar | 4 yorum

1.875,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 1875.03
Ruıjıe 8Port Reyee Rg-Es208gc Gıgabıt Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

1.854,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1854.00
RUIJIE 8port REYEE RG-ES208GC GIGABIT Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

1.819,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

3 1829.59
Ruıjıe 8Port Reyee Rg-Es208gc Gıgabıt Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.882,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1882.30
RUIJIE 8port REYEE RG-ES208GC GIGABIT Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.056,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 2056.66
RUIJIE 8port REYEE RG-ES208GC GIGABIT Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

2.091,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 2091.66
Ruijie Reyee RG-ES208GC 8 Port Gigabit Yönetilebilir Switch

Satıcı: bereketbilisimtek

2.325,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 2325.00
Ruıjıe 8port Reyee RG-ES208GC Gıgabıt Yönetilebilir Switch

Satıcı: Bereket Bilişim ve Teknoloji

2.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 2500.00
RUIJIE REYEE RG-ES208GC 8 Port GigaBit , Colud Yönetilebilir Switch Metal Kasa

Satıcı: MAESKO

2.615,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2615.45

Ruijie RG-ES208GC Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES208GC Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Ethernet Özelliği 8xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A

TASARIM TASARIM

• Genişlik 160 mm
• Derinlik 75 mm
• Yükseklik 24 mm

Ruijie RG-ES208GC Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.