USB:
Yok
Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie RG-ES224GC Yönetilebilir Switch Fiyatları

RUIJIE 24port REYEE RG-ES224GC GIGABIT Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: Fırsat Saati | 5 yorum

6.072,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

1 6072.44
Ruıjıe Reyee Rg-Es224gc 24Port Gigabit Rackmount Cloud Yonetılebılır Swıtch

Satıcı: Netsiparis

6.561,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 6561.40
RUIJIE 24port Gigabit Yönetilebilir Switch RackMount REYEE RG-ES224GC

Satıcı: ZmTeknoloji

6.555,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 6565.9
Ruıjıe Ruijie-Reyee RG-ES224GC 24-Port Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 19-inch Rack-mountable Steel Case

Satıcı: Smartlink

6.628,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 6628.00
RUIJIE 24port REYEE RG-ES224GC GIGABIT Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: onlinealisverisyap

6.608,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 6618.2
Ruıjıe 24Port Gigabit Yönetilebilir Switch Rackmount Reyee Rg-Es224gc

Satıcı: ZmTeknoloji

6.690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 6690.00
Ruijie-Reyee RG-ES224GC 24-Port Smart Switch, 24 Gigabit RJ45 19-inch Rack-mountable Steel Case

Satıcı: ramazanmutlu

6.715,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 6715.27
Ruijie Reyee RG-ES224GC 24 Portlu 10/100/1000 Gigabit Yönetibilir Switch

Satıcı: netsiparis

6.824,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

8 6824.36
Ruıjıe Reyee 24 Port RG-ES224GC 10/100/1000 Yönetilebilir Gigabit Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Smallman

6.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 6990.00
Ruijie Reyee RG-ES224GC 24 Portlu 10/100/1000 Gigabit Yönetibilir Switch

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

6.998,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

10 6998.40

Ruijie RG-ES224GC Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-ES224GC Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
250 m
Var
Yok

Ruijie RG-ES224GC Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 24 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 165 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-ES224GC Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.