USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
370 W

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie Rg-Nbs3100-24Gt4sfp-P 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: VENOT NETWORK

14.601,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 14601.00
Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: Venot Network

15.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 15229.00
Ruijie Reyee Ruijie-Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP-P 24 Port 10-100-1000 Mbps Poe+ + 4 Port SFP L2 Yönetilebilir

Satıcı: VENOT NETWORK

15.655,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 15655.00
Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch - 24GT4SFP-P

Satıcı: VENOT NETWORK

15.700,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 15700.00
Ruıjıe Reyee Rg-Nbs3100-24Gt4sfp-P 24 Port Gigabit + 4Xgb Sfp Uplınk L2 Yonetılebılır 370W Poe Swıtch

Satıcı: Netsiparis

16.667,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 16667.80
Ruijie Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP-P 24 Port Gigbit PoE 4 Port 1GB SFP Uplink L2 Yönetilebilir Poe Siwtch 370W

Satıcı: NİF BİLİŞİM

16.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 16831.00
RUIJIE 24port 370w FULL PoE REYEE RG-NBS3100-24GT4SFP-P GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

17.194,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 17204
REYEE 24 PORT G.BIT L2 MAN.4xSFP RACK POE SWITCH RG-NBS3100-24GT4SFP-P

Satıcı: netsiparis

17.326,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

8 17326.95
Ruijie Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP-P-V2 24 Port Poe 4x Sfp Gigabit L2 Yönetilebilir Poe Switch

Satıcı: ramazanmutlu

17.901,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 17901.13
Ruijie Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP-P 24 Port Poe 4x Sfp Gigabit L2 Yönetilebilir Poe Switch

Satıcı: nifbilişim

18.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 18395.00
Ruijie-Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP-P 24 Port 10-100-1000 Mbps Poe+ + 4 Port SFP L2 Yönetilebilir

Satıcı: onlinealisverisyap

18.973,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 sn önce

11 18983.83

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
370 W

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 28 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP (1Gb) 24xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Var
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 24 adet
• PoE Toplam Güç 370 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 293 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.