USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP 4 Sfp 26 Portlu Gigabit L2 Yönetilebilir Switch

Satıcı: akteltelefonankara

7.950,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 7950.00
Ruijie Reyee Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP 10 100-1000 Base-T port,4xSFP 1000Base-X port

Satıcı: VENOT NETWORK

8.350,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 8350.00
Ruıjıe Reyee Rg-Nbs3100-24Gt4Sfp 24 Port 10/100/1000 +4Sfp Yonetılebılır Swıtch

Satıcı: Arslan Bilgisayar

8.396,72 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

3 8406.72
Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP 24 x 10-100-1000 Base-T port,4xSFP 1000Base-X port

Satıcı: Ethos Elektronik | 5 yorum

8.460,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 8460.00
Ruıjıe Reyee Rg-Nbs3100-24Gt4sfp 24 Port 10/100/1000 +4Sfp Yonetılebılır Swıtch

Satıcı: Netsiparis

8.508,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 8508.00
RUIJIE 24 PORT G.BIT L2 MAN.4xSFP RACK SWITCH RG-NBS3100-24GT4SFP

Satıcı: netsiparis

8.844,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 8844.48
Ruijie Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP 24 Port PoE 100/1000 4x Sfp Port Rack Mount 370W PoE Switch

Satıcı: efepcbilisim

8.888,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 8888.57
Ruıjıe 24Port Reyee Rg-Nbs3100-24Gt4sfp Gıgabıt 4X Sfp Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: ZmTeknoloji

9.018,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 9018.00
Reyee RUIJIE 24port RG-NBS3100-24GT4SFP GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: onlinealisverisyap

9.292,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

9 9302.6
RUİJİE-REYEE RG-NBS3100-24GT4SFP 24XGE-4XGE/SFP YÖNETİLEBİLİR F.GİGABİT NETWORK SWİTCH

Satıcı: Smartlink

9.301,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 9301.00
RUIJIE 24port REYEE RG-NBS3100-24GT4SFP GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: netsipariş

9.647,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 9647.10
RUIJIE REYEE RG-NBS3100-24GT4SFP-V2, 24 Port, GigaBit, 4Port SFP, L2 Yönetilebilir, Metal Kasa, Rack Mount, Switch

Satıcı: MAESKO

13.155,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 13155.75
Ruijie Reyee RG-NBS3100-24GT4SFP 24 Port PoE 100/1000 4x Sfp Port Rack Mount 370W PoE Switch

Satıcı: gokkusagibilgisayar

14.081,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

13 14081.10

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 28 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP (1Gb) 24xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Var
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 165 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-NBS3100-24GT4SFP Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.