USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
370 W

Ruijie RG-NBS3100-48GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Fiyatları

RUIJIE 48port 370w FULL PoE REYEE RG-NBS3100-48GT4SFP-P GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

26.102,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 26112
RUIJIE 48port 370w FULL PoE REYEE RG-NBS3100-48GT4SFP-P GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

26.358,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 26358.49
Ruıjıe 48Port 370W Full Poe Reyee Rg-Nbs3100-48Gt4sfp-P Gıgabıt 4X Sfp Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

26.475,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 26475.50
RUIJIE 48port 370w FULL PoE REYEE RG-NBS3100-48GT4SFP-P GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

27.243,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 27253.87
Ruıjıe 48Port 370W Full Poe Reyee Rg-Nbs3100-48Gt4sfp-P Gıgabıt 4X Sfp Yönetilebilir Switch

Satıcı: Netsiparis

27.300,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 27300.50
RUIJIE 48port 370w FULL PoE REYEE RG-NBS3100-48GT4SFP-P GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: netsiparis

28.380,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

6 28380.10
Ruijie RG-NBS3100-48GT4SFP-P 48 Port 10/100/1000 Mbps Yönetilebilir Gigabit PoE Switch

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

29.452,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 29452.80
RUIJIE 48port 370w FULL PoE REYEE RG-NBS3100-48GT4SFP-P GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

29.461,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 29461.40
Ruijie Reyee Reyee RG-NBS3100-48GT4SFP-P 48 Port Full Poe+ 370W | Gigabit | 4x Sfp | Port Rack Mount Switch

Satıcı: sanaluygun

31.949,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 31949.13
Ruıjıe Reyee RG-NBS3100-48GT4SFP-P 48GE Port 370W Poe,4ge Sfp Uplink Yönetilebil

Satıcı: VENOT NETWORK

32.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 32500.00
Ruijie Reyee RG-NBS3100-48GT4SFP-P 48 Port Gigabit 4X1 GB SFP Uplink 370W Yönetilebilir Rackmount PoE Switch

Satıcı: NİF BİLİŞİM

35.675,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 35685

Ruijie RG-NBS3100-48GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-NBS3100-48GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
370 W

Ruijie RG-NBS3100-48GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 52 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP (Uplink) 48xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Var
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 48 adet
• PoE Toplam Güç 370 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 350 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-NBS3100-48GT4SFP-P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.