Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
125 W

Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP-P Yönetilebilir Switch Fiyatları

RUIJIE Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P 8 Port Gigabit Yönetilebilir Switch

Satıcı: Techdepom

7.455,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 7465
Ruijie Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P-V2 8 Portlu, Gigabit, L2 Yönetilebilir Switch, 2 Sfp, 8 Port Poe

Satıcı: ARES DORUK GROUP

8.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 8280.00
Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP-P 8-Port POE+ Gigabit L2 Managed Switch, 8 Gigabit RJ45 Ports,2 SFP Slots

Satıcı: akteltelefonankara1

8.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 8900.00
Ruijie Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P-V2 8 Portlu 10/100/1000 Gigabit + 2 Sfp 8 Port Poe L2 Yönetilebilir Switch

Satıcı: Smartlink

9.767,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 9767.00
RUIJIE REYEE RG-NBS3100-8GT2SFP-P 8P GIGABIT SWITCH 8P POE 2 SFP

Satıcı: netsiparis

9.829,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 9829.16
RUIJIE 8port 125w FULL PoE RG-NBS3100-8GT2SFP-P GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

10.013,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10023
Ruijie Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P 8 Port Gigabit PoE 2 Port Gigabit SFP L2 Yönetilebilir Switch

Satıcı: ETHOS ELEKTRONİK

10.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 10176.00
Ruijie Reyee Rg-Nbs3100-8Gt2sfp-P 8 Port Poe 100/1000 2X Sfp Port Switch

Satıcı: Dualpazar

10.248,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 10248.00
Ruıjıe Reyee Rg-Nbs3100-8Gt2sfp-P 8 Port Gıgabıt + 2Xgb Sfp Uplınk L2 Yonetılebılır 125W Poe Swıtch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.641,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 10641.50
Ruijie Reyee RG-NBS3100-8GT2SFP-P 8 Portlu 10/100/1000 Gigabit + 2 Sfp 8 Port Poe L2 Yönetilebilir Switch

Satıcı: netsipariş

10.723,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 10723.40
RUIJIE 8port 125w FULL PoE RG-NBS3100-8GT2SFP-P GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: corebilgisayar

11.874,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 11874.00

Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP-P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP-P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 10 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 8xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 125 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 300 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-NBS3100-8GT2SFP-P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.