Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Ruijie RG-NBS3200-24GT4XS Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-NBS3200-24GT4XS 24 Port 4x10GbE SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ebz

11.338,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11338.55
RUIJIE 24port RG-NBS3200-24GT4XS GIGABIT 4X-10GbE SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

11.753,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 11763
Ruijie Reyee RG-NBS3200-24GT4XS 24 Port 4x10GbE SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

11.814,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 11814.19
RUIJIE 24port RG-NBS3200-24GT4XS GIGABIT 4X-10GbE SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

11.863,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 11873
Ruijie Reyee Rg-Nbs3200-24Gt4Xs 24 Port 4X10Gbe Sfp Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

11.938,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 11938.32
Reyee RG-NBS3200-24GT4XS 24Port Gigabit Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

12.421,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 12431.65
RUIJIE 24port RG-NBS3200-24GT4XS GIGABIT 4X-10GbE SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: netsiparis

12.669,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 12669.22
Ruijie Reyee Rg-Nbs3200-24Gt4Xs 24 Port 4X10Gbe Sfp Yönetilebilir Switch

Satıcı: Smartlink

12.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 12779.00
Reyee RG-NBS3200-24GT4XS 24PORT Gigabit Switch

Satıcı: smartlink

12.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 12929.00
RUIJIE 24port RG-NBS3200-24GT4XS GIGABIT 4X-10GbE SFP Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

13.463,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 13463.44
Ruijie Reyee RG-NBS3200-24GT4XS 24 Port 4X10GBE Sfp Yönetilebilir Switch

Satıcı: OKYANUS MALATYA

13.755,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 13755.00

Ruijie RG-NBS3200-24GT4XS Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-NBS3200-24GT4XS Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Bellek 512 MB
• Dahili Depolama 256 MB

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 28 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP+ (10Gb) 24xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Akım 1.5 A

Ruijie RG-NBS3200-24GT4XS Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.