Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Ruijie RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie Reyee Rg-Nbs3200-24Sfp/8Gt4xs 24 Port Switch

Satıcı: VENOT NETWORK

23.626,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 23626.50
Ruıjıe Reyee Rg-Nbs3200-24Sfp/8Gt4xs 24 Port Sfp +4Sfp/10G Yonetılebılır Swıtch

Satıcı: Netsiparis

24.301,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 24301.90
Ruijie Reyee RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS 24 Port Switch

Satıcı: VENOT NETWORK

24.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 24395.00
Ruijie RG-NBS3200-24SFP-8GT4XS 24 Port Sfp L2 Managed Switch, 24 Gigabit Sfp , 4 Port 10G Sfp

Satıcı: Ethos Elektronik

24.974,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 24974.00
RUIJIE 8-port RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS GIGABIT 24-port 10GbE FSP+ YÖNETİLEBİLİR SWICTH

Satıcı: netsiparis

25.276,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

5 25276.42
RUIJIE 8port RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS GIGABIT 24X SFP/4X 10GbE Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

25.662,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 25662.00
RUIJIE 8-port RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS GIGABIT 24-port 10GbE FSP+ YÖNETİLEBİLİR SWICTH

Satıcı: netsipariş

27.626,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

7 27626.40
RUIJIE 8-port RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS GIGABIT 24-port 10GbE FSP+ YÖNETİLEBİLİR SWICTH

Satıcı: Fiber Bilişim Güvenlik Sistemleri

28.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 28000.00
RUIJIE 8-port RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS GIGABIT 24-port 10GbE FSP+ YÖNETİLEBİLİR SWICTH

Satıcı: onlinealisverisyap

29.986,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 29986.34

Ruijie RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 36 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP+ (10Gb) 8xRJ45 (1Gb) 24xSFP (1Gb)
• Link Birleştirme Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 268 mm
• Yükseklik 44 mm

Ruijie RG-NBS3200-24SFP/8GT4XS Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.