Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
370 W

Ruijie RG-NBS3200-48GT4XS-P Yönetilebilir Switch Fiyatları

Ruijie Reyee RG-NBS3200-48GT4XS-P 48 Port Poe Switch

Satıcı: onlinealisverisyap | 1 yorum

36.460,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 36460.10
RUIJIE 48port 370w PoE 4-SFP+ 10GE Gigabit Yönetilebilir Switch RG-NBS3200-48GT4XS-P

Satıcı: Hızlı Stok

43.180,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 43180.48
Ruijie Ruıjıe 48PORT 370W Poe 4-Sfp+ 10GE Gigabit Yönetilebilir Switch RG-NBS3200-48GT4XS-P

Satıcı: Hızlı Stok

46.737,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 46737.61
RUIJIE 48port 370w FULL PoE RG-NBS3200-48GT4XS-P GIGABIT 4X-10GbE SFP+ Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

51.015,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 51015.00
RUIJIE 48port 370w FULL PoE RG-NBS3200-48GT4XS-P GIGABIT 4X-10GbE SFP+ Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

51.395,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 51395.08
Ruıjıe 48Port 370W Full Poe Rg-Nbs3200-48Gt4xs-P Gıgabıt 4X-10Gbe Sfp+ Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

51.912,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 51912.80
RUIJIE 48port 370w FULL PoE RG-NBS3200-48GT4XS-P GIGABIT 4X-10GbE SFP+ Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

57.767,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 57767.44
Ruijie RG-NBS3200-48GT4XS-P 48 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

59.445,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 59445.03

Ruijie RG-NBS3200-48GT4XS-P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Ruijie RG-NBS3200-48GT4XS-P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 10 Gbps 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP+
• Ethernet Portu Sayısı 52 adet
• Ethernet Özelliği 4xSFP+ (10Gb) 48xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Port Sayısı 48 adet
• PoE Toplam Güç 370 W

Ruijie RG-NBS3200-48GT4XS-P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.