Tenda S106PC Switch

Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
55 W

Tenda S106PC Switch Fiyatları

Tenda S106PC 10/100Mbps 6 Port Poe 2 Uplink Switch

Satıcı: herbirivar

928,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 928.99
Tenda S106pc 10/100Mbps 4Port Poe 2 Uplink Switch

Satıcı: BilgePazar

1.044,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 1044.30
Tenda S106PC 10/100Mbps 6 Port Poe 2 Uplink Switch

Satıcı: Yekdane

1.048,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1048.88
TENDA 6port 30w 4port PoE S106PC 10/100 Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.064,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

4 1064.73
Tenda 6Port 30W 4Port Poe S106pc 10/100 Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.083,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 1083.90
Tenda S106PC 6 Port 10/100 Poe Swıtch

Satıcı: bilgepazar

1.151,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1151.74
Tenda S106PC 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 Mbps + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: SMALLMAN

1.188,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 1188.80
Tenda S106PC 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 Mbps + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Smallman

1.237,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 1237.23
Tenda S106PC 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 Mbps + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: nifbilisim

1.392,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 1392.00
Tenda S106PC 6 Port 10/100 4 Port Poe 2 Port Uplınk 55W Yonetılemez Desktop Swıtch

Satıcı: nifbilisim

1.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 1409.00
Nacario Tenda S106Pc 6-Portlu 10/100 Mbps Lite Poe Uplink Switch (4 Port Poe Destekli 55W Toplam Güç)

Satıcı: nifbilişim

1.815,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1815.00
Nacario Tenda S106Pc 6-Portlu 10/100 Mbps Lite Poe Uplink Switch (4 Port Poe Destekli 55W Toplam Güç)

Satıcı: Nacario

2.435,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 2435.86

Tenda S106PC Switch Fiyat Geçmişi

Tenda S106PC Switch Temel Özellikleri

250 m
Yok
Var
55 W

Tenda S106PC Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 6 adet
• Ethernet Özelliği 6xRJ45 (0.1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 220 V
• Akım 0.7 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 55 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 175 mm
• Derinlik 127 mm
• Yükseklik 43 mm

Tenda S106PC Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.