Tenda S108 Switch

USB:
Yok
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda S108 Switch Fiyatları

TENDA S108 8 Port 10/100 Desktop Switch

Satıcı: METİN KÖSE BİLİŞİM

343,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 343.10
Tenda S108 8 Port 10/100 Switch

Satıcı: Techmarketim

357,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 357.03
Tenda S108 8 Port 10/100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: START

379,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 379.05
Tenda S108 8 Port 10/100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: vebingo

406,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 406.70
Tenda S108 V3 8 Port 10/100 Yönetilemez Switch

Satıcı: Netsiparis

417,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 417.85
Tenda S108 V2 10-100 Mbps 8 Port Ethernet Switch

Satıcı: Anka Bilgisayar

425,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 425.60
Tenda S108 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: Ulus Bilişim | 10 yorum

440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 440.00
Tenda S108 8 Port 10/100 Switch

Satıcı: Y5 | 9 yorum

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 449.00
Tenda S108 8 Port 10/100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: vebingo

454,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 454.55
Tenda S108 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: vebingo

454,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 454.55
TENDA 8port S108 v3 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

480,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 480.03
Tenda S108 8 Port 10/100 Mbps Switch Plastik Kasa 444,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 454.94
TENDA 8 Port S108 10/100 Desktop Switch

Satıcı: Telnet Bilişim

500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

13 510

Tenda S108 Switch Fiyat Geçmişi

Tenda S108 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 124 mm
• Derinlik 59 mm
• Yükseklik 23 mm

Tenda S108 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.