Tenda S16 Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda S16 Switch Fiyatları

Tenda S16 16 Port Ethernet Swıtch

Satıcı: ARTIZAMAN

762,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 762.60
Tenda 16Port S16 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

1.113,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1113.90
TENDA S16 Tenda S16 16 Port 10/100 Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.163,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

3 1173.7
Tenda 16Port S16 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

1.123,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1123.80
TENDA 16port S16 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

1.104,41 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1114.41
Tenda S16 16 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: herbirivar | 12 yorum

1.220,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1220.20
Tenda S16 10/100Mbps 16xPort Siyah-Beyaz Masaüstü Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.228,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1228.13
Tenda S16 16 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

1.235,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1235.36
Tenda S16 16 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: ramazanmutlu

1.236,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 1236.74
Tenda S16 10/100Mbps 16xPort Siyah-Beyaz Masaüstü Switch

Satıcı: Smallman

1.294,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 1294.82
TENDA S16 16PORT 10/100 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: HEDEF MARKET

1.307,74 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1317.74
Tenda 16PORT S16 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: Core Bilgisayar

1.710,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 1710.15

Tenda S16 Switch Fiyat Geçmişi

Tenda S16 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 16 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 218 mm
• Derinlik 135 mm
• Yükseklik 42 mm

Tenda S16 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.