Tenda SG108 Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda SG108 Switch Fiyatları

Tenda SG108 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: herbirivar | 10 yorum

590,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 590.00
Tenda SG108 8 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: TECHWORLD

734,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 734.70
Tenda Sg108 8Port 10/100/1000 Gigabit Switch

Satıcı: Techmarketim

743,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 743.07
TENDA SG108 8PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: Bilgepazar

981,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

4 991.44
Tenda 8Port 10/100/1000 Gigabit Yönetilemez Switch Sg108

Satıcı: onlinealisverisyap

997,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 997.50
Sg108 8Port 10/100/1000 Yönetilemez Swıtch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.026,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 1026.20
TENDA 8port 10/100/1000 Gigabit Yönetilemez Switch SG108

Satıcı: onlinealisverisyap

981,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 991
Tenda SG108, 8 Portlu Gigabit Anahtarı, Yönetilmeyen Ev Ethernet Anahtarı, Ofis Ethernet Bölücü, Tak ve Çalıştır, Plastik Kasa, Masaüstü/Duvara Montaj, Fansız Sessiz, Sınırlı Ömür Boyu Koruma

Satıcı: onlinealisverisyap

1.042,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

8 1052.65
Tenda SG108 Ağ Anahtarı, 8 Port Gigabit LAN Anahtarı, LAN Dağıtıcı, LAN Dağıtıcı (Tak ve Çalıştır, Fansız, Yönetilmez, Siyah)

Satıcı: onlinealisverisyap

1.078,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 1088.71
Tenda SG108 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: Mavilim Elektronik

1.123,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1123.65
TENDA SG108 8 PORT GIGABIT SWITCH

Satıcı: Smallman

1.128,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 1128.01
Tenda Sg108 8Port 10/100/1000 Gigabit Switch

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.078,08 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

12 1088.08
Tenda SG108 8port 10/100/1000 Yönetilemez Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.131,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 1131.33
TENDA SG108 8 PORT GIGABIT SWITCH

Satıcı: netsiparis

1.140,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 1140.87
Tenda SG108 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: SMALLMAN

1.180,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 1180.02

Tenda SG108 Switch Fiyat Geçmişi

Tenda SG108 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 124 mm
• Derinlik 59 mm
• Yükseklik 23 mm

Tenda SG108 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.