Tenda SG108M Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda SG108M Switch Fiyatları

Tenda SG108M 8port 10/100/1000 Gıgabıt Swıtch

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum

729,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 729.00
Tenda SG108M 8 Port 10/100/1000 Gıgabıt Swıtch

Satıcı: herbirivar

678,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 678.39
TENDA SG108M GIGABIT 8 PORT SWITCH 729,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 739
Tenda Sg108M 8-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch 729,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

4 739
Tenda Sg108m 8Port 10/100/1000 Gıgabıt Swıtch

Satıcı: Ucuz Sepet

783,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 783.40
Tenda 8Port Sg108m Gıgabıt Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

806,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 806.60
TENDA 8port SG108M GIGABIT Yönetilemez Switch 793,85 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 803.85
Tenda SG108M 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: SMALLMAN

875,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 875.62
Tenda SG108M 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

892,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 892.85
Tenda SG108M 8 Port 10/100/1000 Gıgabıt Swıtch

Satıcı: ramazanmutlu

910,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 910.33
Tenda SG108M 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: Smallman

913,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 913.00
Tenda SG108M 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: ramazanmutlu

936,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 936.99
Tenda Sg108m 8port 10/100/1000 Gıgabıt Swıtch

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

946,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

13 946.58
Tenda SG108M 8 Port 10/100/1000 Gigabit Plastik Kasa Switch

Satıcı: EMBABİLİŞİM

1.015,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

14 1015.96

Tenda SG108M Switch Fiyat Geçmişi

Tenda SG108M Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 142 mm
• Derinlik 90 mm
• Yükseklik 23 mm

Tenda SG108M Switch İle En Çok Karşılaştırılan Switchler

Tenda SG108M Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.