Tenda TEF1106P-4-63W Switch

Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
63 W

Tenda TEF1106P-4-63W Switch Fiyatları

Tenda 6 Port Fast Ethernet PoE Anahtarı, 4 PoE+ Bağlantı Noktası, Uplink ve NVR Bağlantı Noktası (QoS, Tak ve Çalıştır, IEEE-802.3af/at, Fansız, 250 m Menzil, Metal Gövde) (TEF1106P-4-63W)

Satıcı: vebingo

1.187,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 1197.36
Tenda Tef1106p 6 Port 4 Port Poe+ 10/100 + 2 Port Uplink Çelik Kasa Rack Mount Switch

Satıcı: vebingo

1.170,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1170.10
Tenda TEF1106P 6 Port 4 Port Poe+ 10/100 + 2 Port Uplink Çelik Kasa Rack Mount Switch 1.247,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

3 1257.94
Tenda 5Port 63W 4Port Poe Tef1106p-4-63W 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

1.334,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 1334.80
Tenda TEF1106P 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: vebingo

1.358,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 1358.57
Tenda TEF1106P 6port 10/100 Yönetilemez Poe Swıtch

Satıcı: vebingo

1.369,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1369.17
Tenda TEF1106P 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: ramazanmutlu

1.449,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

7 1449.63
Tenda TEF1106P 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: herbirivar | 2 yorum

1.460,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 1460.26
Tenda TEF1106P 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: onlinealisverisyap

1.471,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1471.25
Tenda TEF1106P 6 Port 4 Port Poe+ 10-100 + 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa Rack Mount (Siyah)

Satıcı: SMALLMAN

1.718,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 1728.94
TENDA TEF1106P-4-63W 6PORT 10/100 YÖNETİLEMEZ POE SWITCH

Satıcı: 1DoluDukkan

1.778,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 1778.49

Tenda TEF1106P-4-63W Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEF1106P-4-63W Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 6 adet
• Ethernet Özelliği 2xRJ45 (Uplink)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 51 V
• Akım 1.25 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 63 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 100 mm
• Derinlik 100 mm
• Yükseklik 26 mm

Tenda TEF1106P-4-63W Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.