USB:
Yok
Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
130 W

Tenda TEF1118P-16-150W Switch Fiyatları

TENDA 16port 150w FULL PoE TEF1118P-16-150W 10/100 1X SFP Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.419,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 5419.51
TENDA 16port 150w FULL PoE TEF1118P-16-150W 10/100 1X SFP Yönetilemez Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

5.385,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5395.94
Tenda 16 Portlu 10/100Mbps +1 Gigabit/Sfp Slots Switch With 16-Port Poe Tef1118p-16-150W

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.451,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

3 5451.90
Tenda 16Port 150W Full Poe Tef1118p-16-150W 10/100 1X Sfp Yönetilemez Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

5.495,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5495.40
Tenda TEF1118P-16-150W 16 Port Poe+ 10-100 Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Tekno54 | 2 yorum

5.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 5719.00
Tenda TEF1118P-16-150W 16 Port Switch

Satıcı: ramazanmutlu

5.858,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 5858.01
TENDA TEF1118P-16-150W 16 Port 10/100Mbps +1 Gigabit/SFP Slotlu Switch 16 Port

Satıcı: onlinealisverisyap

6.148,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

7 6148.26
Tenda TEF1118P-16-150W 16 Port Poe+ 10-100 Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: onlinealisverisyap

6.151,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 6151.91
Tenda 16PORT 150W Full Poe TEF1118P-16-150W 10/100 1x Sfp Yönetilemez Switch

Satıcı: nifbilisim

6.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 6395.00
TENDA TEF1118P-16-150W 16 Port 10/100Mbps +1 Gigabit/SFP Slotlu Switch 16 Port

Satıcı: Smallman

6.423,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 6423.72

Tenda TEF1118P-16-150W Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEF1118P-16-150W Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
250 m
Yok
Var
130 W

Tenda TEF1118P-16-150W Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 19 adet
• Ethernet Özelliği 2xRJ45 (1Gb) 1xSFP (1Gb) 16xRJ45 (0.1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 130 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 294 mm
• Derinlik 179 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEF1118P-16-150W Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.