Tenda TEG1005D Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda TEG1005D Switch Fiyatları

Tenda TEG1005D 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: herbirivar | 1 yorum

775,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 775.59
Teg1005d 5Port 10/100/1000 Gigabit Yönetilemez Masaüstü Switch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

784,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 784.90
Tenda Teg1005d 5Port 10/100/1000 Yönetilemez Swıtch

Satıcı: Ucuz Sepet

799,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 799.10
Tenda TEG1005D 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: Techmarketim

841,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 841.65
TENDA TEG1005D 5PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: 1DoluDukkan

842,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 842.45
Tenda TEG1005D 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: hedefmarket

873,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 873.84
Tenda TEG1005D 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: Uzmanlarpc

879,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 879.45
Tenda TEG1005D 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: ramazanmutlu

938,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 938.69
Tenda TEG1005D 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

943,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 943.45
Tenda Teg1005D 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: ZmTeknoloji

964,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 964.20

Tenda TEG1005D Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1005D Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 100 mm
• Derinlik 64 mm
• Yükseklik 23 mm

Tenda TEG1005D Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.