Tenda TEG1016D Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Tenda TEG1016D Switch Fiyatları

Tenda TEG1016D 16 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Rack-Mount Switch Metal Kasa

Satıcı: netsiparis

2.476,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 2486
Tenda Teg1016D 16 Port 10/100/1000 Gıgabıt Rackmount Swıtch

Satıcı: herbirivar

2.255,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 2255.17
Tenda Teg1016D 16 Port 10/100/1000 Gıgabıt Rackmount Swıtch

Satıcı: Netsiparis

2.404,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 2404.05
Tenda Teg1016d 16Port 10/100/1000 Rack-M Switch

Satıcı: Netsiparis

2.487,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 2487.50
Tenda TEG1016D 16 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: netsiparis

2.532,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 2532.68
Teg1016d 16 Port 10/100/1000 Rack-M Swıtch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

2.557,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2557.00
TENDA TEG1016D 16 PORT 10/100/1000 Gbit switch

Satıcı: Telnet Bilişim

2.570,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 2570.50
Tenda Teg1016D 16 Port 10/100/1000 Gıgabıt Rackmount Swıtch

Satıcı: Uzmanlarpc

2.670,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

8 2670.32
Tenda TEG1016D 16 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: ramazanmutlu

2.622,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2622.06
Tenda TEG1016D 16 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: herbirivar | 9 yorum

2.629,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 2629.29
Tenda TEG1016D 16 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: netsipariş

2.733,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 2733.30
Tenda TEG1016D 16 Port 10/100/1000 Mbps Gıgabıt Rackmount Swıtch

Satıcı: Core Bilgisayar

3.429,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

12 3429.02

Tenda TEG1016D Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1016D Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 294 mm
• Derinlik 179 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEG1016D Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.