Tenda TEG1016G Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok

Tenda TEG1016G Switch Fiyatları

Tenda Switch 16 Gigabit Bağlantı Noktası, 10/100/1000 Mbps, Masaüstü veya Duvara Monte Ethernet Anahtarı, Tak ve Çalıştır, Yapılandırma Gerekmez, Tek Anahtarlı VLAN, Çelik Yapı (TEG1016M)

Satıcı: onlinealisverisyap

2.238,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 2248.99
TENDA 16port TEG1016G Gigabit Yönetilemez Switch RackMount Çelik Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.852,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 2852.49
TENDA 16port TEG1016G Gigabit Yönetilemez Switch RackMount Çelik Kasa 2.844,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 2854.37
Tenda 16Port Teg1016g Gigabit Yönetilemez Switch Rackmount Çelik Kasa

Satıcı: onlinealisverisyap

2.906,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2906.80
TENDA TEG1016G 16 PORT 10/100/1000 Mbps SWITCH

Satıcı: ramazanmutlu

2.985,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 2985.33
Tenda TEG1016G | 16 Bağlantı Noktalı Gigabit Ethernet Anahtarı | Masaüstü Ağ Bölücü | Sağlam Metal | Fansız | Tak ve Çalıştır | Trafik Optimizasyonu | Yönetilmeyen | Sınırlı Ömür Boyu Koruma

Satıcı: onlinealisverisyap

3.027,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

6 3037.95
Tenda Teg1016g 16 Port 10/100/1000 Mbps Swıtch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.146,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 3146.60
Tenda Gigabit TEG1016G 16 Port Rack-M Switch

Satıcı: herbirivar

3.152,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 3152.89
TENDA TEG1016G 16 PORT 10/100/1000 Mbps SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap

3.233,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3233.38
Tenda 16PORT TEG1016G Gigabit Yönetilemez Switch Rackmount Çelik Kasa

Satıcı: Core Bilgisayar

3.914,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 3914.54
Tenda Teg1016G 16 Port 10-100-1000 Mbps 19" Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Pazareyle

4.143,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 4143.14

Tenda TEG1016G Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1016G Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 16 adet
• Ethernet Özelliği 16xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 120 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEG1016G Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.