Tenda TEG1016M Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda TEG1016M Switch Fiyatları

Tenda TEG1016M 16 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: Tekno54 | 2 yorum

2.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

1 2219.00
Tenda TEG1016M 16 Port Gigabit Ethernet Switch

Satıcı: TEKNO54

2.156,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2156.67
Tenda TEG1016M 16 Port Gigabit Ethernet Switch

Satıcı: Yekdane

2.205,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 2205.82
TENDA TEG1016M GIGABIT 16 PORT SWITCH 2.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 2219.00
Tenda 16Port Teg1016m Gıgabıt Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

2.248,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2248.60
TENDA 16port TEG1016M GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

2.206,01 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2216.01
Tenda Teg1016m 16Port 10/100/1000 Gıgabıt Swıtch

Satıcı: Ucuz Sepet

2.262,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2262.20
TENDA 16port TEG1016M GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ramazanmutlu

2.305,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 2305.28
TENDA TEG1016M 16PORT 10/100/1000 GIGABIT SWITCH

Satıcı: hedefmarket

2.444,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 2444.28
TENDA TEG1016M 16PORT 10/100/1000 GIGABIT SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap

2.494,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

10 2494.89
TENDA 16port TEG1016M GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

2.495,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 2495.70
Tenda TEG1016M 16 Port 10/100/1000 Yönetilemez Gigabit Switch

Satıcı: EMBASHOP

2.965,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2975.4
Tenda TEG1016M 16 Port 10/100/1000 Yonetılemez Desktop Swıtch

Satıcı: Hızlı Stok

3.145,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 3145.95

Tenda TEG1016M Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1016M Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 12 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 235 mm
• Derinlik 103 mm
• Yükseklik 27 mm

Tenda TEG1016M Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.