Tenda TEG1024D Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:

Tenda TEG1024D Switch Fiyatları

Tenda TEG1024D 24 Port Gigabit Rackmount Switch

Satıcı: herbirivar | 4 yorum

3.197,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 3197.00
Tenda Teg1024D 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch Rack M Met

Satıcı: herbirivar

2.973,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 2973.21
Tenda TEG1024D 24 Port 10/100/1000 Rack-M Switch

Satıcı: ebz

3.119,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3119.21
Tenda Teg1024d 24Port 10/100/1000 Rack-M Switch

Satıcı: Netsiparis

3.148,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3148.50
TENDA 24port TEG1024D GIGABIT Yönetilemez Switch RackMount

Satıcı: ZmTeknoloji

3.109,88 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 3119.88
Tenda 24Port Teg1024d Gıgabıt Yönetilemez Switch Rackmount

Satıcı: ZmTeknoloji

3.171,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3171.50
Tenda TEG1024D 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: ramazanmutlu

3.206,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 3206.20
Tenda 10/100/1000 Mbps Yönetilemeyen 24 Portlu Masaüstü / Rackmount Gigabit Switch

Satıcı: netsiparis

3.226,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

8 3236.8
Tenda TEG1024D 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

3.522,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 3522.67
Tenda TEG1024D 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: onlinealisverisyap

3.533,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 3533.33
TENDA TEG1024D 24PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: 1DoluDukkan

3.747,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3747.36
TENDA TEG1024D 24PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: TechnoGet

3.826,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 3826.38
Tenda TEG1024D 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount 6.455,42 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6465.42

Tenda TEG1024D Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1024D Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 294 mm
• Derinlik 178 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEG1024D Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.