Tenda TEG1105PD Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
58 W

Tenda TEG1105PD Switch Fiyatları

Tenda TEG1105PD 5 Port 10/100/1000 PoE Switch

Satıcı: Techmarketim

1.171,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1171.71
Tenda TEG1105PD 5 Port 10/100/1000 PoE Switch

Satıcı: herbirivar

1.240,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 1240.62
Tenda TEG1105PD 5 Port 4 Port Poe+ 1 Port Poe+ İN 10-100-1000 Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: herbirivar | 3 yorum

1.380,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 1380.00
Tenda Teg1105pd 5Port 10/100/1000 Poe Swıtch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.426,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1426.60
TENDA 5port 30w 4port PoE TEG1105PD GIGABIT Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.457,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1457.42
Tenda 5Port 30W 4Port Poe Teg1105pd Gıgabıt Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.485,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1485.00
Tenda Teg1105Pd 5 Port 4 Port Poe+ 1 Port Poe+ İn 10-100-1000 Switch Hub Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Techmarketim

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1499.00
Tenda 5 Port PoE Anahtarı, Güç Kaynağı Olmaz, Gigabit PoE Powered Switch (1 PoE In & 4 PoE Out, Tak ve Çalıştır PoE PD Switch, Fansız, Metal Gövde) (TEG1105PD)

Satıcı: onlinealisverisyap

1.548,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 1558.04
Tenda TEG1105PD 5 Port 4 Port Poe+ 1 Port Poe+ In 10-100-1000 Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Elektronik Bilgisayar

1.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 1600.00
TENDA TEG1105PD 5PORT 10/100/1000 POE SWITCH

Satıcı: Smallman

1.694,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 1694.80
TENDA TEG1105PD 5PORT 10/100/1000 POE SWITCH

Satıcı: TEKNOMEDA

2.052,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 2052.48

Tenda TEG1105PD Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1105PD Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 5 adet
• Link Birleştirme Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 50 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 58 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 100 mm
• Derinlik 100 mm
• Yükseklik 26 mm

Tenda TEG1105PD Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.