Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
230 W

Tenda TEG1120P-16-250W Switch Fiyatları

TENDA 16port 250w FULL PoE TEG1120P-16-250W GIGABIT 2X UPLINK-2X SFP Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

6.994,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 6994.88
TENDA 16port 250w FULL PoE TEG1120P-16-250W GIGABIT 2X UPLINK-2X SFP Yönetilemez Switch 6.945,68 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 6955.68
TENDA TEG1120P-16-250W 16GE PoE Port (250W), 2x Uplink, 2xSFP Switch

Satıcı: ramazanmutlu

7.106,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 7106.99
Tenda 16Port Poe 250W 2-Sfp 2-Uplink Gigabit Yönetilemez Switch Teg1120p-16-250W

Satıcı: kasvabilişim

7.194,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 7194.70
Nusrat Bilişim Tenda TEG1120P-16-250W 16 Port Poe+ 10-100-1000 2 Port Uplink + 2 Port Sfp Switch Çelik Kasa

Satıcı: herbirivar

7.253,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 7253.02
Tenda 16Port 250W Full Poe Teg1120p-16-250W Gıgabıt 2X Uplınk-2X Sfp Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

7.379,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 7379.10
Tenda TEG1120P-16-250W 18PORT 10/100/1000 Swıtch

Satıcı: magza

7.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 7500.00
TENDA TEG1120P-16-250W 16GE PoE Port (250W), 2x Uplink, 2xSFP Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

7.942,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 7942.99
Tenda Teg1120P-16-250W 16 Port Poe+ 10-100-1000 2 Port Uplink + 2 Port Sfp Switch Çelik Kasa

Satıcı: Pazareyle

9.782,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 9782.65

Tenda TEG1120P-16-250W Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1120P-16-250W Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 20 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 18xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 100/240 V
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 16 adet
• PoE Toplam Güç 230 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 178 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEG1120P-16-250W Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.