Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
410 W

Tenda TEG1128P-24-410W Switch Fiyatları

Tenda TEG1128P-24-410W 24 Port Poe Switch

Satıcı: herbirivar

10.373,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 10373.87
TENDA 24port TEG1128P-24-410W GIGABIT 2-SFP 410W TAM POE YÖNETİLEMEZ SWITCH 10.674,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 10684
TENDA 24port TEG1128P-24-410W GIGABIT 2-SFP 410W TAM POE YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap

10.760,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 10760.00
TENDA TEG1128P-24-410W 24GE PoE Port (410W), 2x Uplink, 2x SFP Switch

Satıcı: ramazanmutlu

10.853,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 10853.97
Tenda Teg1128p-24-410W 26Ge+2Sfp Ethernet Switch 24-Port Poe

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

10.897,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 10897.10
Tenda 24Port Teg1128p-24-410W Gıgabıt 2-Sfp 410W Tam Poe Yönetilemez Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

11.356,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 11356.50
TENDA TEG1128P-24-410W 24GE PoE Port (410W), 2x Uplink, 2x SFP Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

12.224,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 12224.45
Tenda Teg1128P-24-410W 24 Port Poe+ 10-100-1000 2 Port Sfp 2 Port Uplink Switch Çelik Kasa

Satıcı: Pazareyle

13.421,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 13421.73
Tenda 24PORT TEG1128P-24-410W Gıgabıt 2-Sfp 410W Tam Poe Yönetilemez Swıtch

Satıcı: Core Bilgisayar

13.868,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 13868.69
TENDA TEG1128P-24-410W 24 PORT 10/100/1000 POE 2 PORT UPLINK +2 SFP 410W YONETILEMEZ RACK MOUNT SWITCH

Satıcı: Hızlı Stok

15.054,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 15054.57

Tenda TEG1128P-24-410W Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG1128P-24-410W Switch Temel Özellikleri

250 m
Yok
Var
410 W

Tenda TEG1128P-24-410W Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 28 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 26xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 24 adet
• PoE Toplam Güç 410 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 240 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEG1128P-24-410W Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.