Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Tenda TEG2205D Yönetilebilir Switch Fiyatları

Tenda TEG2205D 5 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: bilgepazar

1.051,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1051.11
Tenda Teg2205d 5Ge Port, Cloud Yönetılebılır Swıtch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.006,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1006.10
Tenda Teg2205d 5Port Gıgabıt Cloud Yönetilebilir Swıtch Metal

Satıcı: onlinealisverisyap

1.072,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 1072.20
TENDA TEG2205D 5PORT GIGABIT CLOUD YÖNETİLEBİLİR SWITCH METAL 1.052,33 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1062.33
Tenda TEG2205D 5 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.186,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1186.72
Tenda TEG2205D 5 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: ramazanmutlu

1.194,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1194.17
Tenda TEG2205D 5 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: SMALLMAN

1.257,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1257.63
Tenda TEG2205D 5 Port 10/100/1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: Smallman

1.308,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 1308.34
Tenda TEG2205D 5 Port 10/100/1000 Yonetılebılır Desktop Swıtch

Satıcı: Sylar

1.542,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 1542.62
Tenda Teg2205D 5 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: Pazareyle

1.704,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 1704.22

Tenda TEG2205D Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG2205D Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 5 adet
• Ethernet Özelliği 5xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V

TASARIM TASARIM

• Genişlik 100 mm
• Derinlik 64 mm
• Yükseklik 25 mm

Tenda TEG2205D Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.