Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var

Tenda TEG2208D Yönetilebilir Switch Fiyatları

Tenda TEG2208D 8 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: bilgepazar

1.529,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

1 1529.10
Tenda Teg2208d 8Port Gıgabıt Cloud Yönetilebilir Swıtch Metal

Satıcı: onlinealisverisyap

1.434,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 1434.10
Tenda Teg2208d 8Ge Port, Cloud Yönetılebılır Swıtch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.437,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 1437.10
TENDA TEG2208D 8PORT GIGABIT CLOUD YÖNETİLEBİLİR SWITCH METAL

Satıcı: onlinealisverisyap

1.408,94 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

4 1418.94
Tenda TEG2208D 8 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: ramazanmutlu

1.548,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 1548.99
Tenda TEG2208D 8 Port 10-100-1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

1.592,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

6 1592.15
Tenda TEG2208D 8 Port 10/100/1000 Switch Cloud Yönetilebilir Çelik Kasa Switch

Satıcı: Smallman

1.890,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 1890.34
Tenda TEG2208D 8 Port 10/100/1000 Yonetılebılır Desktop Swıtch

Satıcı: Sylar

2.075,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 2075.04
TENDA TEG2208D 8 PORT 10/100/1000 YONETILEBILIR DESKTOP SWITCH

Satıcı: Hızlı Stok

2.297,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 2297.43

Tenda TEG2208D Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG2208D Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Ethernet Özelliği 8xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 9 V

TASARIM TASARIM

• Genişlik 140 mm
• Derinlik 66 mm
• Yükseklik 25 mm

Tenda TEG2208D Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.