Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Tenda TEG5312F Yönetilebilir Switch Fiyatları

TENDA 10port TEG5312F GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

4.465,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4465.69
TENDA 10port TEG5312F GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

4.490,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4490.05
Tenda 10Port Teg5312f Gıgabıt 2X Sfp Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

4.555,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4555.80
Tenda 10Port Teg5312f Gıgabıt 2X Sfp Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

4.577,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4577.40
TENDA 10port TEG5312F GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ramazanmutlu

4.614,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 4614.70
Tenda TEG5312F 10 Port Gigabit L3 Yönetilebilir Anahtar Web Yönetimli LAN Anahtarı Ethernet Anahtarı, 2 SFP Bağlantı Noktalı (Vlan, QoS, IGMP Snooping, 19 inç Raf Montajı, Metal Gövde)

Satıcı: onlinealisverisyap

4.765,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

6 4775.09
Tenda TEG5312F L3 Yönetilebilir Switch

Satıcı: herbirivar

5.028,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5028.94
TENDA 10port TEG5312F GIGABIT 2X SFP Yönetilebilir Switch Masaüstü

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.063,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 5063.14
Tenda TEG5312F 8ge Port, 2ge Uplink, 2xsfp L3 Yönetilebilir Switch

Satıcı: Baykod Pos

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 5999.00

Tenda TEG5312F Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG5312F Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 13 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (Yönetim) 2xSFP (1Gb) 10xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 294 mm
• Derinlik 180 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEG5312F Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.