Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
370 W

Tenda TEG5328P-24-410W Yönetilebilir Switch Fiyatları

TENDA 24port 410W FULL PoE TEG5328P-24-410W GIGABIT 4X SFP Yönetilebilir Switch RackMount

Satıcı: ZmTeknoloji

12.148,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 12158
Tenda TEG5328P-24-410W 24 Port Poe+ 10-100-1000 Switch 4 Port SFP L2 Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: ramazanmutlu

12.335,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 12335.73
Tenda TEG5328P-24-410W 24 Port Poe+ 10-100-1000 Switch 4 Port SFP L2 Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: onlinealisverisyap

12.734,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

3 12744.55
Tenda TEG5328P-24-410W 24 Port Poe+ 10-100-1000 Switch 4 Port SFP L2 Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

13.607,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 13607.44
Tenda TEG5328P-24-410W 24 Port Gigabit Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

13.902,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

5 13902.80
Tenda TEG5328P-24-410W 24 Port Yönetilebilir Poe Switch

Satıcı: bilgepazar

14.884,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 14884.44
Tenda TEG5328P-24-410W, 24 Port, Gigabit, 24 Port PoE, 370W, 4 Port Gigabit SFP , Yönetebilir, Rack Mount Switch

Satıcı: corebilgisayar

15.483,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 15483.00
Tenda 24PORT 410W Full Poe TEG5328P-24-410W Gıgabıt 4x Sfp Yönetilebilir Switch Rackmount

Satıcı: Core Bilgisayar

16.831,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 16831.40
TENDA TEG5328P-24-410W 24 PORT POE 10/100/1000 410W YONETILEBILIR DESKTOP SWITCH

Satıcı: Hızlı Stok

19.677,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 19677.96

Tenda TEG5328P-24-410W Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Tenda TEG5328P-24-410W Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 29 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (Yönetim) 4xSFP (1Gb) 24xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Toplam Güç 370 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 284 mm
• Yükseklik 44 mm

Tenda TEG5328P-24-410W Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.