TP-Link LS1008 Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

TP-Link LS1008 Switch Fiyatları

TP-Link 8-Port 10/100 Mbps Desktop Switch LS-1008

Satıcı: ARES DORUK GROUP

410,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 410.00
TP-Link LS1008 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa - 1

Satıcı: Hepsiburada | 320 yorum

364,78 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 374.78
Tp-Link LS1008 8 Port 10/100 Mbps Switch 393,00 TL + 50,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 403
TP-Link LS 1008 8 Port 10/100 Desktop Switch

Satıcı: BtB AVM

452,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 452.64
TP-Link LS1008 8 Port 10/100 Mbps Yönetilemez Masaüstü Switch

Satıcı: guven-sistem

464,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 464.99
TP-Link LS1008 8 Port 10/100 Mbps Yönetilemez Masaüstü Switch

Satıcı: 724alsak

467,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 467.94
Tp-Lınk Ls1008 8Port 10/100 Yönetilemez Swıtch

Satıcı: DoluDükkan

471,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 471.80
TP-LINK LS1008 8PORT 10/100 YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: 1DoluDukkan

479,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 479.26
Tp-Link LS1008 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: elitstore

506,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 506.24
Tp-Link Ls1008 8 Port 10-100 Mbps Switch Plastik Kasa

Satıcı: Mavilim Elektronik

547,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 547.30
TP-LINK 8port LS1008 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

547,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

11 547.51
TP-LINK OMADA LS1008, Green Tech, 8 Port, MegaBit, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: Ptd Bilişim

555,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

12 555.97
TP-LINK 8port LS1008 10/100 Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: onlinealisverisyap

532,76 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 542.76
Tp-link Ls1008 8-Port 10/100Mbps Masaüstü Switch 569,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

14 579

TP-Link LS1008 Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link LS1008 Switch Ürün Ailesi

TP-Link LS1008 Switch 0.1 Gbps 410,00 TL
TP-Link LS1008G Switch 1 Gbps 905,81 TL

TP-Link LS1008 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok
• IPTV Desteği Var

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 125 mm
• Derinlik 49 mm
• Yükseklik 23 mm

TP-Link LS1008 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.