TP-Link LS1024G Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

TP-Link LS1024G Switch Fiyatları

Tp-Link LS1024G 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: Hepsiburada

3.445,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 3445.68
TP-Link LS1024G | 24 Port Gigabit Switch | Masaüstü & Rackmount | Tak ve Çalıştır | QoS Desteği | Enerji Verimli | Sessiz Fansız Tasarım | Metal Kasa | 10/100/1000 Mbps

Satıcı: Amazon.com.tr

3.445,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 3445.68
Tp-Lınk Ls1024g, Green Tech, 24 Port Gigabit, Yönetilemez, Metal Kasa, Masaüstü Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

3.940,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3940.90
Tp-Lınk Ls1024g 24-Port Gigabit Switch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

4.022,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 4022.10
TP-LINK LS1024G, Green Tech, 24 Port GigaBit, Yönetilemez, Metal Kasa, Masaüstü Switch

Satıcı: Ptd Bilişim

4.281,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 4281.47
TP-Link Tp-Lınk LS1024G, Green Tech, 24 Port Gigabit, Yönetilemez, Metal Kasa, Masaüstü Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

4.425,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 4425.04
Tp-Link LS1024G 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: İntros

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4599.00
Tp-Link Ls1024G 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: Pazareyle

4.848,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 4848.54

TP-Link LS1024G Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link LS1024G Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 24 adet
• Link Birleştirme Var

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 100/240 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 294 mm
• Derinlik 140 mm
• Yükseklik 44 mm

TP-Link LS1024G Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.