TP-Link LS106LP Switch

Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
41 W

TP-Link LS106LP Switch Fiyatları

Tp-Link LS106LP 6 Port 10-100 Mbps 4 Port Poe+ 10-100 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: İntros

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 999.00
TP-Link LS106LP 4 Port 10/100 + 2 Port RJ45 Uplınk 41 W 250 M Switch

Satıcı: Netsiparis

1.025,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 1025.70
TP-Link LS106LP 6 Port 10-100 Mbps 4 Port Poe+ 10-100 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: İNTROS

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1099.00
TP-Link LS106LP 6 Port 10-100 Mbps 4 Port Poe+ 10-100 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: Hepsiburada

1.134,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 1134.73
TP-LINK LS106LP 4 PORT 10/100 + 2 PORT RJ45 UPLINK 41W 250 METRE POE MESAFE METAL KASA SWITCH

Satıcı: netsiparis

1.164,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

5 1164.48
TP-LINK 6port LS106LP GIGABIT 41W 4port POE YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap

1.209,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1209.23
Tp-Link LS106LP 6 Port 10-100 Mbps 4 Port Poe+ 10-100 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: netsipariş

1.237,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 1237.60
TP-Link LS106LP 4 Port 10/100 + 2 Port RJ45 Uplınk 41 W 250 M Switch

Satıcı: dualpazar

1.291,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1291.10
TP-LINK LS106LP 4 PORT 10/100 + 2 PORT RJ45 UPLINK 41W 250 METRE POE MESAFE METAL KASA SWITCH

Satıcı: hedefmarket

1.343,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 1343.22
TP-LINK LS106LP 6 Port 10-100 Mbps 4 Port Poe+ 10-100 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: Dualpazar

1.388,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

10 1388.28
TP-LINK LS106LP 6 Port 10-100 Mbps 4 Port Poe+ 10-100 Mbps Switch Metal Kasa

Satıcı: JADDA

1.391,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

11 1391.06
Tp-Link LS106LP 6 Port 10/100 Mbps 4 Port Poe+ 10/100 Mbps Switch Metal Kasa 1.347,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 1357.5
Tp-Lınk Ls106lp, Green Tech, 6 Port, Megabit, 4 Port Poe 41W, Metal Kasa, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: MAESKO

1.904,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 1904.10

TP-Link LS106LP Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link LS106LP Switch Temel Özellikleri

250 m
Yok
Var
41 W

TP-Link LS106LP Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 41 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 158 mm
• Derinlik 101 mm
• Yükseklik 25 mm

TP-Link LS106LP Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.