TP-Link LS108GP Switch

Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
62 W

TP-Link LS108GP Switch Fiyatları

Tp-Link LS108GP 10-100-1000 Mbps 8 Port Poe+ Switch Metal Kasa

Satıcı: İNTROS | 3 yorum

1.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1549.00
Tp-Link LS108GP 10-100-1000 Mbps 8 Port Poe+ Switch Metal Kasa

Satıcı: İntros

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 1499.00
Tp-Link LS108GP 10-100-1000 Mbps 8 Port Poe+ Switch Metal Kasa

Satıcı: prote | 3 yorum

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1580.07
Tp-Link LS108GP 10-100-1000 Mbps 8 Port Poe+ Metal Kasa Switch

Satıcı: prote

1.580,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1580.07
TP-LINK LS108GP 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH

Satıcı: İntros

1.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

5 1689.00
TP-LINK LS108GP 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH

Satıcı: Prote

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

6 1699.00
Tp-Link LS108GP 10-100-1000 Mbps 8 Port Poe+ Switch Metal Kasa

Satıcı: Prote

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

7 1699.00
TP-Link LS108GP 10-100-1000 Mbps 8 Port Poe+ Switch Metal Kasa (Siyah)

Satıcı: Gamers_Arena

1.784,07 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1794.07
Tp-Link LS108GP 10-100-1000 Mbps 8 Port Poe+ Metal Kasa Switch

Satıcı: nepalbilisim

1.952,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1952.07
TP-LINK LS108GP 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH

Satıcı: hedefmarket

2.093,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

10 2093.33
TP-LINK LS108GP 8PORT GIGABIT DESKTOP SWITCH

Satıcı: netsiparis

2.276,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 2276.64
Tp-Link LS108GP 8 Port Poe Gigabit Switch

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

2.753,89 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 2763.89
Tp-Lınk Ls108gp, Green Tech, 8 Port Gigabit, Poe 62W, Yönetilemez, Metal Kasalı Switch

Satıcı: MAESKO

3.510,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

13 3510.40

TP-Link LS108GP Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link LS108GP Switch Temel Özellikleri

250 m
Yok
Var
62 W

TP-Link LS108GP Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Ethernet Özelliği 8xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 53.5 V
• Akım 1.31 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 62 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 158 mm
• Derinlik 99 mm
• Yükseklik 25 mm

TP-Link LS108GP Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.