TP-Link LS110P Switch

Kapsama Mesafesi:
250 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
96 W

TP-Link LS110P Switch Fiyatları

Tp-Link LS110P 8 Port 10-100 Mbps Poe+ 2 Port 10-100 Uplink Switch Metal Kasa

Satıcı: gamingdepom

1.657,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 1657.38
Tp-link Ls110p 8 Port 10-100 Mbps Poe+ 2 Port 10-100 Uplink Switch Metal Kasa

Satıcı: gamingdepom

1.565,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 1565.74
Tp-Link Ls110p 8 Port Poe Switch

Satıcı: Sanaluygun

1.638,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 1638.40
TP-LINK LS110P, Green Tech, 10 Port, MeggaBit, 8 Port PoE+ 96W, Metal Kasa, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: Ptd Bilişim

1.826,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 1826.97
Tp-Lınk Ls110p, Green Tech, 10 Port, Meggabit, 8 Port Poe+ 96W, Metal Kasa, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

1.916,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

5 1916.30
TP-LINK LS110P, Green Tech, 10 Port, MeggaBit, 8 Port PoE+ 96W, Metal Kasa, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

1.880,61 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1890.61
Tp-link Ls110p 8 Port 10-100 Mbps Poe+ 2 Port 10-100 Uplink Switch Metal Kasa

Satıcı: Uzmanlarpc

2.007,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 2007.44
TP-LINK LS110P, Green Tech, 10 Port, MeggaBit, 8 Port PoE+ 96W, Metal Kasa, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

2.031,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2041.27
TP-Link Tp-Lınk LS110P, Green Tech, 10 Port, Meggabit, 8 Port Poe+ 96W, Metal Kasa, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

2.148,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 2148.58
TP-LINK LS110P, Green Tech, 10 Port, MeggaBit, 8 Port PoE+ 96W, Metal Kasa, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: MAESKO

2.704,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 2704.10

TP-Link LS110P Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link LS110P Switch Temel Özellikleri

250 m
Yok
Var
96 W

TP-Link LS110P Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 250 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 0.1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 10 adet
• Ethernet Özelliği 10xRJ45 (0.1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 100/240 V
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 96 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 171 mm
• Derinlik 98 mm
• Yükseklik 27 mm

TP-Link LS110P Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.