TP-Link Omada DS108G Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

TP-Link Omada DS108G Switch Fiyatları

Tp-Link Omada DS108G 8 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch 997,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 1007
Omada Ds108g 8-Port Gigabit Unmanaged Desktop Switch, Metal

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

1.105,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 1105.80
TP-Link Omada DS108G 8 Port Gigabit Masaüstü Metal Kasa Switch

Satıcı: gamingdepom

1.168,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 1168.21
Tp-Link Omada Ds108g 8 Port Gigabit Switch

Satıcı: Ucuz Sepet

1.182,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1182.00
TP-LINK 8port OMADA DS108G GIGABIT YÖNETİLEMEZ SWITCH METAL KASA

Satıcı: netsiparis

1.227,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

5 1237.6
TP-Link Omada DS108G 8-Port 10/100/1000MBPS Gigabit Desktop Switch

Satıcı: gamingdepom

1.263,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 1263.50
TP-Link Omada DS108G 8 Port Gigabit Masaüstü Metal Kasa Switch

Satıcı: azomik

1.268,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1268.90
Omada Tp-Link DS108G 8 Port 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: netsiparis

1.323,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1323.08
Tp-Link Omada DS108G 8 Port Gigabit Switch - Renk

Satıcı: YEDİGÜN STORE

1.638,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 1638.81
Tp-Link 8Port Omada Ds108G Gigabit Yöneti̇lemez Switch Metal Kasa

Satıcı: Toy Fox

2.656,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 2656.99

TP-Link Omada DS108G Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link Omada DS108G Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 0.6 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 158 mm
• Derinlik 101 mm
• Yükseklik 25 mm

TP-Link Omada DS108G Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.