Kapsama Mesafesi:
200 m
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

TP-Link Omada SG2005P-PD Switch Fiyatları

Tp-Lınk 5Port Omada Sg2005p-Pd Gıgabıt 60W 4Port Poe Yönetilebilir Swıtch

Satıcı: ZmTeknoloji

3.897,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3897.30
TP-LINK 5port OMADA SG2005P-PD GIGABIT 60W 4port POE YÖNETİLEBİLİR SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap

3.906,92 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 3916.92
Tp-Lınk 5Port Omada Sg2005p-Pd Gıgabıt 60W 4Port Poe Yönetilebilir Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

4.117,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 4117.60
TP-LINK Omada V1.6 Switch Smart 1 x 10/100/1000 PoE++ + 4 x PoE + Duvara Monte Edilebilir Direk Montaj 64 W

Satıcı: onlinealisverisyap

4.190,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 4200.73
Tp-Lınk Tp-Lınk 5Port Omada Sg2005P-Pd Gıgabıt 60W 4Port Poe Yönetilebilir Swıtch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

4.330,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 4330.40
Tp-Lınk Tp-Lınk 5Port Omada Sg2005P-Pd Gıgabıt 60W 4Port Poe Yönetilebilir Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

4.432,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 4432.19
TP-Link 5port Omada SG2005P-PD Gıgabıt 60W 4port Poe Yönetilebilir Swıtch

Satıcı: onlinealisverisyap

4.488,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 4488.85
Omada Sg2005p-pd, 5 Port Gigabit, 4 Port Gigabit Poe+, 1 Port Poe++, 90w, Yönetilebilir, Su Geçirme

Satıcı: Teknoteg

5.338,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 5348.64
OMADA SG2005P-PD, 5 Port Gigabit, 4 Port Gigabit PoE+, 1 Port Poe++, 90W, Yönetilebilir, Su Geçirmez, Outdoor Switch

Satıcı: MAESKO

5.580,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 5580.47
Omada SG2005P-PD, 5 Port Gigabit, 4 Port Gigabit Poe+, 1 Port Poe++, 90W, Yönetilebilir, Su Geçirmez, Outdoor Switch

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

5.614,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 5614.74

TP-Link Omada SG2005P-PD Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link Omada SG2005P-PD Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

• Fonksiyonlar Switch
• Kapsama Mesafesi 200 m

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 5 adet
• Ethernet Özelliği 5xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3bt
• PoE Port Sayısı 5 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 100 mm
• Derinlik 38.5 mm
• Yükseklik 170 mm

TP-Link Omada SG2005P-PD Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.