TP-Link TL-SG1008P Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
64 W

TP-Link TL-SG1008P Switch Fiyatları

TP-LINK TL-SG1008P 8X Port Masaüstü 4xPoE

Satıcı: Nepal Bilişim

1.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 1909
Tp-Lınk Tl-Sg1008p, 8-Port 10/100/1000Mbps Tak Ve Kullan Dahili 4 Port Poe Destekli Gigabit Switch

Satıcı: nepalbilişim

1.859,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 1859.00
TP-Link TL-SG1008P 8 Port 10-100-1000Mbps Switch

Satıcı: nepalbilisim

1.914,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

3 1914.87
Tp-Link TL-SG1008P 8 Port 4 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa

Satıcı: Hepsiburada | 13 yorum

1.920,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 1920.53
Tp-Link TL-SG1008P 8 Port Gigabit Yönetilemez Switch 1.952,00 TL + 18,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1962
Tp-Link TL-SG1008P 8 Port 4 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa

Satıcı: Nepal Bilişim

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 1999.00
TP-Link Tl Sg1008P 8 Port Gigabit 4 Port Poe 53W Switch

Satıcı: dualpazar

2.002,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 2002.10
Tp-Link Tl-Sg1008p 8 Port 4 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa

Satıcı: Netsiparis

2.101,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 2101.60
TP-LINK 10/100/1000Mbps 8xPort Masaüstü PoE Siyah Çelik Kasa Switch

Satıcı: netsiparis

2.184,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 2184.77
Tp-Link TL-SG1008P 8 Port 4 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Switch Çelik Kasa

Satıcı: netsipariş

2.352,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 2352.90
TP-Link SG1008P 8port Gigabit 4port Poe 55W Metal Kasa Switch

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK | 1 yorum

2.510,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 2510.19

TP-Link TL-SG1008P Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link TL-SG1008P Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
64 W

TP-Link TL-SG1008P Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 53.5 V
• Akım 1.31 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 64 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 171 mm
• Derinlik 98 mm
• Yükseklik 27 mm

TP-Link TL-SG1008P Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.