USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
55 W

TP-Link TL-SG108PE Yönetilebilir Switch Fiyatları

TP-Link TL-SG108PE 8 Port 4 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Easy Smart Switch Çelik Kasa

Satıcı: Hepsiburada | 15 yorum

2.452,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2452.90
TP-Link TL-SG108PE, 8 Port Gigabit / 4 Port POE Smart Switch

Satıcı: Amazon.com.tr

2.452,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

2 2462.9
TP-Link TL-SG108PE 8 Port 10/100/1000 Mbps Easy Smart Switch

Satıcı: AKNOLOJİ

2.554,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 2554.71
Tp-Link TL-SG108PE 8 Port Gigabit Yönetilebilir Switch 2.686,00 TL + 18,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

4 2696
Tp-Link Tl-Sg108pe 8 Port Switch

Satıcı: Sanaluygun

2.754,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

5 2754.20
Tp-Link Tl-Sg108pe 8 Port 4 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Easy Smart Switch Çelik Kasa

Satıcı: Netsiparis

2.808,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

6 2808.40
TP-Link TL-SG108PE 8 Port 10/100/1000 Mbps Easy Smart Switch

Satıcı: asempi

2.896,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 2896.89
TP-LINK 8port TL-SG108PE 55w 4port PoE Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

2.856,79 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 2866.79
TP-LINK TL-SG108PE 8 PORT G.BIT SWITCH. 4 PORT POE

Satıcı: netsiparis

2.919,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

9 2919.46
TP-LINK TL-SG108PE, 8 Port, GigaBit, Metal Kasa, 4 Port Poe, 64W, Easy Smart, Yönetilebilir, Masaüstü Switch

Satıcı: Ptd Bilişim

3.017,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 3017.90
Tp-Link TL-SG108PE 8 Port 4 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Easy Smart Switch Çelik Kasa

Satıcı: netsipariş

3.156,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 3156.10
TP-Link Tp-Lınk TL-SG108PE, 8 Port, Gigabit, 4 Port Poe 64W, Easy Smart, Yönetilebilir, Metal Kasa, Masaüstü Switch

Satıcı: SNDavm

3.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 3200.00
Tp-lınk Tl-sg108pe 8port 10/100/1000 Yönetilebilir Poe Swıtch

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

3.361,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

13 3361.54
Tp-Link Tl-Sg108Pe, 8 Port Gigabit/4 Port Poe Smart Switch (Çok Renkli)

Satıcı: Toy Fox

5.673,99 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 5683.99

TP-Link TL-SG108PE Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link TL-SG108PE Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
55 W

TP-Link TL-SG108PE Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 8 adet
• Link Birleştirme Var
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 48 V
• Akım 1.25 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3af
• PoE Port Sayısı 4 adet
• PoE Toplam Güç 55 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 158 mm
• Derinlik 101 mm
• Yükseklik 25 mm

TP-Link TL-SG108PE Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.