TP-Link TL-SG1210P Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
63 W

TP-Link TL-SG1210P Switch Fiyatları

TP-Link TL-SG1210P 8 Port 10/100/1000 Mbps 1 Port SFP 1 Port RJ45 PoE Switch

Satıcı: sanaluygun55

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

1 2790.00
TP-Link TL-SG1210P 8 Port 10/100/1000 Mbps 1 Port SFP 1 Port RJ45 PoE Switch

Satıcı: AKNOLOJİ

2.976,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 2976.93
TP-Link TL-SG1210P, 10-Port Gigabit Desktop Switch with 8-Port PoE+

Satıcı: netsiparis

3.052,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 3062.1
Tp-Link Tl-Sg1210p 10-Port Gigabit Desktop Switch With 8-Port Poe+

Satıcı: Netsiparis

3.067,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 3067.90
Tp-Lınk Tl-Sg1210p 8 Port 10/100/1000 Poe+ 1 Port Uplınk 1 Port Sfp Metal Kasa Hub/Swıtch

Satıcı: nepalbilişim

3.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3099.00
TP-Link TL-SG1210P 8 Port 10-100-1000 Poe+ Switch 1 Port SFP Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Nepal Bilişim | 18 yorum

3.157,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 3157.46
TP-LINK 10-PORT 63W 8-PORT POE TL-SG1210P GIGABIT 1X-SFP YÖNETİLEMEZ SWITCH

Satıcı: ZmTeknoloji

3.197,44 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3207.44
TP-LINK TL-SG1210P 8 Port 10-100-1000 Poe+ Switch 1 Port SFP Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: ramazanmutlu

3.267,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 3267.77
Tp-Link TL-SG1210P 10-Port Gigabit Desktop Switch With 8-Port Poe+

Satıcı: VENOT NETWORK

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 3290.00
TP-LINK TL-SG1210P 8 Port 10-100-1000 Poe+ Switch 1 Port SFP Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: netsipariş

3.451,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 3451.00
TP-LINK TL-SG1210P 10 PORT GİGABİT POE+ 8PORT GİGABİT POE 1 PORT GİGABİT RJ45 1 PORT GİGABİT SFP SWITCH

Satıcı: dualpazar

3.534,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 3534.12
TP-LINK TL-SG1210P 10 PORT GİGABİT POE+ 8PORT GİGABİT POE 1 PORT GİGABİT RJ45 1 PORT GİGABİT SFP SWITCH

Satıcı: onlinealisverisyap

3.630,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

12 3630.17
Tp-lınk Tl-sg1210p, 8 Port, Gigabit, Poe 63w, 1 Port Sfp, Yönetilemez, Metal Kasa, Masaüstü Switch 3.767,38 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 3777.38

TP-Link TL-SG1210P Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link TL-SG1210P Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 10 adet
• Ethernet Özelliği 1xRJ45 (Uplink) 1xSFP (1Gb) 8xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 53.5 V
• Akım 1.31 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 63 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 209 mm
• Derinlik 126 mm
• Yükseklik 26 mm

TP-Link TL-SG1210P Switch İle En Çok Karşılaştırılan Switchler

TP-Link TL-SG1210P Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.