USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
250 W

TP-Link TL-SG1428PE Yönetilebilir Switch Fiyatları

Tp-Link Tl-Sg1428pe, 28-Port Gigabit Easy Smart Switch With 24-Port Poe+

Satıcı: KAPTAN BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 9349.00
Tp-Link Tl-Sg1428pe 28 Port 10-100-1000 Poe+ Switch 2 Port Sfp Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: nepalbilişim

9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 9499.00
TP-Link TL-SG1428PE 24 Port PoE Gigabit 2 Port SFP PoE Yönetilebilir Switch

Satıcı: nepalbilisim

9.578,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 9578.07
TP-LINK TL-SG1428PE 28PORT 10/100/1000 YÖNETİLEBİLİR POE SWITCH

Satıcı: AKNOLOJİ

9.700,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 9700.83
TP-Link TL-SG1428PE, 28-Port Gigabit Easy Smart Switch with 24-Port PoE+

Satıcı: Nepal Bilişim

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 9809
Tp-Link TL-SG1428PE 24 Port 10-100-1000 Poe+ Switch 2 Port SFP Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: Nepal Bilişim | 11 yorum

9.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 9799.00
Tp-Link TL-SG1428PE 28 Port Gigabit Easy Smart 24-Port PoE+ Switch 10.792,00 TL + 69,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 10802
Tp-Link TL-SG1428PE 24 Port 10-100-1000 Poe+ Switch 2 Port SFP Çelik Kasa Rack Mount

Satıcı: netsipariş

11.329,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 11329.40
Tp-lınk Tl-sg1428pe 24 Port Gıgabıt + 2xgıgabıt Rj45/sfp Uplınk Yönetilebilir 250w Poe Rackmount Swı

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

12.320,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 12320.81
TP-LINK TL-SG1428PE 28 PORT 10/100/1000 24 PORT POE +2SFP YONETILEBILIR RACK MOUNT SWITCH

Satıcı: corebilgisayar

12.741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 12741.00
TP-LINK TL-SG1428PE 24 PORT GIGABIT + 2XGIGABIT RJ45/SFP UPLINK YÖNETİLEBİLİR 250W POE RACKMOUNT SWITCH

Satıcı: MAESKO

13.211,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 13211.43
TP-Link 28-Port 250W 24-Port Poe TL-SG1428PE Gıgabıt 2x-Sfp Yönetilebilir Swıtch

Satıcı: Core Bilgisayar

13.505,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 13505.67
Tp-Link Tl-Sg1428Pe, 28-Port Gigabit Easy Smart Switch With 24-Port Poe+

Satıcı: Toy Fox

19.798,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 19798.99
Tp-Link Tl-Sg1428Pe, 28-Port Gigabit Easy Smart Switch With 24-Port Poe+

Satıcı: Toy Fox

21.998,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

14 22008

TP-Link TL-SG1428PE Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link TL-SG1428PE Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
250 W

TP-Link TL-SG1428PE Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 28 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 26xRJ45 (1Gb)
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 24 adet
• PoE Toplam Güç 250 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 440 mm
• Derinlik 220 mm
• Yükseklik 44 mm

TP-Link TL-SG1428PE Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.