USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
61 W

TP-Link TL-SG2210P Yönetilebilir Switch Fiyatları

TP-Link T1500G-10PS (TL-SG2210P) JetStream 2SFP Slotlu 8-Port Gigabit Smart PoE Switch

Satıcı: 724alsak | 4 yorum

4.926,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 4926.74
Tp-Link Tl-Sg2210p 8 Port Gigabit Smart Poe Switch + 2 Sfp Slot

Satıcı: Netsiparis

4.682,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 4682.90
Tp-Lınk 10Port 76W 8Port Poe Tl-Sg2210p Gıgabıt 2X Sfp Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

4.844,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 4844.20
Tp-Link T1500G-10PS 8 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

5.010,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 5010.76
TP-Link TL-SG2210P 8 Port 10/100/1000 2 SFP Gigabit Poe Switch

Satıcı: ramazanmutlu

5.061,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5061.89
TP-LINK OMADA TL-SG2210P 8 PORT GIGABIT + 2X1GB SFP UPLINK JETSTREAM YÖNETİLEBİLİR 61W POE SWITCH

Satıcı: MAESKO

5.141,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5141.53
TP-Link TL-SG2210P, 10 Port Gbit Masaüstü Poe Smart Switch + 2 Sfp Slot

Satıcı: onlinealisverisyap | 5 yorum

5.350,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5350.02
Tp-Link T1500G-10PS 8 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

5.384,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 5384.07
Tp-Link T1500G-10PS 8 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.409,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 5409.80
TP-Link TL-SG2210P 8 Port 10/100/1000 2 SFP Gigabit Poe Switch

Satıcı: Uzmanlarpc

5.457,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 5457.50
Omada Sg2210p, 8 Port Gigabit Poe+, 61w, 2port Sfp, Yönetilebilir, Metal Kasa Masaüstü/vesa Switch

Satıcı: Teknoteg

6.172,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6182.35

TP-Link TL-SG2210P Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

TP-Link TL-SG2210P Yönetilebilir Switch Temel Özellikleri

USB:
Yok
Var
61 W

TP-Link TL-SG2210P Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 10 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 8xRJ45 (1Gb)
• Link Birleştirme Var
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 53.5 V
• Akım 1.31 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 61 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 209 mm
• Derinlik 126 mm
• Yükseklik 26 mm

TP-Link TL-SG2210P Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.