Zyxel GS-105S v2 Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Zyxel GS-105S v2 Switch Fiyatları

Zyxel GS-105SV2-EU0101F, 5 Portlu Gigabit Masaüstü Switch

Satıcı: ToptanPazar

460,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 470
Zyxel Gs 105S V2 5Port Gigabit Switch

Satıcı: NecipBilgisayarLTD

512,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

2 512.80
Zyxel GS105 V2 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: arbem teknik

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 599.00
ZYXEL GS-105S V2 5 PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ

Satıcı: Poltech

610,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 610.85
Zyxel GS105 V2 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: PoltechLTD

629,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 629.74
Zyxel Gs 105S V2 5Port Gigabit Switch

Satıcı: Poltech

643,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 643.41
Zyxel GS105S v2 5-Port Gigabit 10/100/1000Mbps Tak-Kullan Port-Önceliklendirme Destekli Switch

Satıcı: MSB BİLİŞİM | 57 yorum

728,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 728.50
Zyxel GS-105S V2 5X10/100/1000 Port Yönetilemeyen Desktop Switch

Satıcı: MSB BİLİŞİM

775,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 775.00
ZYXEL GS-105S V2 5 PORT 10/100/1000 YÖNETİLEMEZ

Satıcı: Nepal Bilişim

939,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 939.00
ZyXEL GS-105S V2 5Port Gigabit Yönetilemez Switch

Satıcı: Aker İleri Teknoloji

987,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 987.76
Zyxel GS105 V2 5 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: SMALLMAN

1.130,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1130.51

Zyxel GS-105S v2 Switch Fiyat Geçmişi

Zyxel GS-105S v2 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 5 V
• Akım 1 A
• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 99 mm
• Derinlik 68 mm
• Yükseklik 29 mm

Zyxel GS-105S v2 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.