Zyxel GS1100-10HP Switch

Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Var
PoE Toplam Güç:
130 W

Zyxel GS1100-10HP Switch Fiyatları

Zyxel GS1100-10HP Switch

Satıcı: Hepsiburada

5.616,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 5616.94
ZyXEL 8port PoE 130w 2-SFP Gigabit Yönetilemez Switch GS1100-10HP

Satıcı: ZmTeknoloji

5.765,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5775
ZyXEL 10port 130w 8port PoE GS1100-10HP GIGABIT 2X SFP Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.808,52 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5818.52
Zyxel 8Port Poe 130W 2-Sfp Gigabit Yönetilemez Switch Gs1100-10Hp

Satıcı: ZmTeknoloji

5.882,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5882.50
Zyxel 10Port 130W 8Port Poe Gs1100-10Hp Gıgabıt 2X Sfp Yönetilemez Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

5.928,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5928.80
Zyxel GS1100-10HP-EU0101F, 16 Port PoE Destekli Gigabit Swicth

Satıcı: onlinealisverisyap

6.163,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 6173.75
ZYXEL GS1100-10HP 8PORT GIGABIT POE SWITCH+2 SFP

Satıcı: onlinealisverisyap

6.583,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 6583.75
Zyxel GS1100-10HP 8 Port Poe+ 10-100-1000 Mbps Switch 2 Port SFP

Satıcı: onlinealisverisyap

6.587,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

8 6587.19
ZyXEL GS1100-10HP 8 PORT GIGABIT+2 SFP POE SWITCH

Satıcı: Ptd Bilişim

6.926,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

9 6926.40
ZyXEL GS1100-10HP, 8 Port, Gigabit, PoE 130W, 2 Port GigaBit SFP, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: MAESKO

9.389,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 9389.21
Marmara Qumasch Zyxel GS1100-10HP, 8 Port, Gigabit, Poe 130W, 2 Port Gigabit Sfp, Yönetilemez, Masaüstü Switch

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

11.053,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 11053.26

Zyxel GS1100-10HP Switch Fiyat Geçmişi

Zyxel GS1100-10HP Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45 SFP
• Ethernet Portu Sayısı 10 adet
• Ethernet Özelliği 2xSFP (1Gb) 8xRJ45 (1Gb)

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Giriş Voltajı 54 V
• Akım 1.66 A
• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet
• PoE Toplam Güç 130 W

TASARIM TASARIM

• Genişlik 210 mm
• Derinlik 104 mm
• Yükseklik 27 mm

Zyxel GS1100-10HP Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.