Zyxel GS1100-24E v3 Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok

Zyxel GS1100-24E v3 Switch Fiyatları

Zyxel GS1100-24E V3 24PORT Gigabit Sessiz Switch

Satıcı: Teknomerkezim | 2 yorum

3.751,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 3751.50
ZYXEL GS1100-24E V3 24 Port 10/100/1000 Mbps Gigabit Switch

Satıcı: TeknoMerkezim

3.733,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 3733.20
Zyxel Gs1100-24E V3, 24 Port, Gigabit, Yönetilemez, Sessiz, Rackmount Switch

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

3.834,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 3834.10
Zyxel Gs1100 24E V3 24Port Gigabit Switch

Satıcı: MSBBILISIM

3.859,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 3859.50
Zyxel Gs1100-24E V3, 24 Port, Gigabit, Yönetilemez, Sessiz, Rackmount Switch

Satıcı: MAESKO

3.884,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 3884.90
ZyXEL 24port GS1100-24E v3 GIGABIT Yönetilemez Switch Masaüstü

Satıcı: ZmTeknoloji

3.845,17 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3855.17
ZyXEL GS1100-24E V3 24 PORT 10/100/1000 SWITCH YÖNETİLEMEZ

Satıcı: JADDA

4.102,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 4102.64
ZyXEL GS1100-24E V3, 24 Port, GigaBit, Yönetilemez, Sessiz, Rackmount Switch

Satıcı: UZMANLARPC

4.145,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 4145.46
ZyXEL GS1100-24E V3, 24 Port, GigaBit, Yönetilemez, Sessiz, Rackmount Switch

Satıcı: Ptd Bilişim

4.177,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

9 4177.58
Zyxel GS1100-24E 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

4.358,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 4358.12
ZYXEL GS1100-24E 24 PORT 10/100/1000 UNMAN.SWITCH

Satıcı: corebilgisayar

4.677,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4677.00
ZyXEL GS1100-24E V3 24 PORT 10/100/1000 SWITCH YÖNETİLEMEZ

Satıcı: MB TEKNOLOJİ

5.296,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 5296.64
Marmara Qumasch Zyxel GS1100-24E V3, 24 Port, Gigabit, Yönetilemez, Sessiz, Rackmount Switch

Satıcı: Kemal Eryılmaz Marmaraiplik Örmetex

6.593,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

13 6593.83

Zyxel GS1100-24E v3 Switch Fiyat Geçmişi

Zyxel GS1100-24E v3 Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 24 adet
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM TASARIM

• Genişlik 267 mm
• Derinlik 162 mm
• Yükseklik 42 mm

Zyxel GS1100-24E v3 Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.