Zyxel GS1100-24E Switch

USB:
Yok
Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Yok
Ethernetten Güç (PoE):
Yok

Zyxel GS1100-24E Switch Fiyatları

Zyxel GS1100-24E 24-Port 10/100/1000Mbps Tak-Kullan Port-Önceliklendirme Destekli Yönetilemeyen Gigabit Switch

Satıcı: Hepsiburada | 38 yorum

2.848,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 2848.13
Zyxel Gs1100 24E 24 Port 10/100/1000 Gigabit Yönetilemez Switch

Satıcı: Techmarketim

3.457,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 3457.73
Zyxel Gs1100 24E 24 Port 10/100/1000 Gigabit Yönetilemez Switch

Satıcı: ArbemTeknik

3.607,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 3607.47
Zyxel GS1100-24E 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch 3.769,35 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3779.35
Zyxel Gs1100-24E 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: Netsiparis

3.822,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

5 3822.20
Zyxel GS1100-24E 24 Port 10/100/1000 Gigabit Switch

Satıcı: netsiparis

3.973,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 3973.35
Zyxel 24PORT GS1100-24E-EU0103F 10/100/1000 Yönetilemez Switch

Satıcı: MSB BİLİŞİM

4.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

7 4150.00
Zyxel GS1100-24E 24 Port 10/1000 Yönetilemez Swicth

Satıcı: netsipariş

4.308,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 4308.10
Zyxel GS1100-24E 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: SMALLMAN

4.773,48 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4783.48
Zyxel Gs1100-24E 24 Port 10-100-1000 Mbps Switch

Satıcı: NusratBilişim

7.044,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 7044.70

Zyxel GS1100-24E Switch Fiyat Geçmişi

Zyxel GS1100-24E Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

• Ethernet Var
• Ethernet Hızı 1 Gbps
• Ethernet Portu Tipi RJ45
• Ethernet Portu Sayısı 24 adet
• Link Birleştirme Yok
• WAN Yok
• USB Yok

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Uzaktan Yönetim Yok

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Yok

TASARIM TASARIM

• Genişlik 267 mm
• Derinlik 162 mm
• Yükseklik 42 mm

Zyxel GS1100-24E Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.