Ethernet Hızı:
Ethernet Portu Sayısı:
Uzaktan Yönetim:
Var
Ethernetten Güç (PoE):
Var

Zyxel GS1915-8EP Yönetilebilir Switch Fiyatları

Zyxel GS1915-8EP 8 Port 10/100/1000 Mbps Yönetilebilir Switch

Satıcı: ebz

6.073,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 6073.82
ZyXEL 8port 60w FULL PoE GS1915-8EP GIGABIT Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

6.265,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

2 6265.48
Zyxel GS1915-8EP 8 Port 10/100/1000 Mbps Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

6.299,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 6299.81
Zyxel GS1915-8EP 8 Port POE+ 10-100-1000 Mbps Yönetilebilir Switch

Satıcı: ramazanmutlu

6.374,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 6374.64
Zyxel 8Port 60W Full Poe Gs1915-8Ep Gıgabıt Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

6.395,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 6395.40
Zyxel 8Port 60W Full Poe Gs1915-8Ep Gıgabıt Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZmTeknoloji

6.414,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 6414.00
Zyxel GS1915-8EP 8 Port 10/100/1000 Yönetilebilir Switch

Satıcı: onlinealisverisyap

6.648,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

7 6658.49
Zyxel GS1915-8EP 8 Port NEBULA FLEX Smart PoE Hybrid Yönetilebilir Switch 6.941,00 TL + 15,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6951
Zyxel GS1915-8EP 8 Port POE+ 10-100-1000 Mbps Yönetilebilir Switch

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

7.052,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 7052.91
ZyXEL GS1915-8EP, 8 Port PoE, 60W, GigaBit, Yönetilebilir, Masaüstü Akıllı Switch

Satıcı: corebilgisayar

8.008,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 8008.75
Zyxel GS1915-8EP 8 Port 10/100/1000 Yönetilebilir

Satıcı: Core Bilgisayar

8.709,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 8709.96

Zyxel GS1915-8EP Yönetilebilir Switch Fiyat Geçmişi

Zyxel GS1915-8EP Yönetilebilir Switch Özellikleri

TEKNİK ÖZELLİKLER TEKNİK ÖZELLİKLER

FİZİKSEL BAĞLANTILAR FİZİKSEL BAĞLANTILAR

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

GÜÇ ÖZELLİKLERİ GÜÇ ÖZELLİKLERİ

• Ethernetten Güç (PoE) Var
• PoE Standardı 802.3at
• PoE Port Sayısı 8 adet

TASARIM TASARIM

• Genişlik 250 mm
• Derinlik 104 mm
• Yükseklik 27 mm

Zyxel GS1915-8EP Yönetilebilir Switch Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bazı switchler üretici tarafından güncellenmekte ve özelliklerinde iyileştirmeler veya eksiltmeler yapılabilmektedir. Örn: 4 PoE'den 2 PoE'ye düşüş gibi. Bu gibi değişiklikleri satın almadan önce satıcıdan teyit etmeniz yararınıza olur.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.