Ekran Boyutu:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Fiyatları

Apple M3 çipli 11 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 512 GB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Yıldız Işığı

Satıcı: Amazon.com.tr

39.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

1 40009
Apple 11 inç iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 512 GB Tablet Mavi (MCG54TU/A)

Satıcı: MediaMarkt

40.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 40000.00
Apple 11 inç iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 512GB Yıldız Işığı 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 42999.00
Apple 11 inç iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 512GB Mor 42.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

4 42999.00
Apple M3 çipli 11 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 512 GB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Mor

Satıcı: Amazon.com.tr

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

5 44009
Apple M3 çipli 11 inç iPad Air: Liquid Retina Ekran, 512 GB, 12 MP Ön/Arka Kamera, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Uzay Grisi

Satıcı: Amazon.com.tr

43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 44009
Apple iPad Air 11 inç M3 Wi-Fi + Cellular 512 GB Tablet Mavi Mcg54Tu/A 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 43999.00
Apple iPad Air 11 inç M3 Wi-Fi + Cellular 512 GB Tablet Yıldız Işığı Mcg64Tu/A 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 43999.00
Apple iPad Air M3 MCG64TU/A Wi-fi + Cellular 512 GB 11" Tablet yildiz-isigi

Satıcı: mediamarkt

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 44000.00
Apple iPad Air MCG54TU/A 8 GB 512 GB Wi-fi + Cellular 11" Tablet mavi

Satıcı: mediamarkt

44.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 44000.00
iPad Air M3 512GB WIFI+Cellular 11''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Mavi 45.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 45739.00
Apple iPad Air M3 MCG64TU/A Wi-Fi + Cellular 512GB 11" Tablet Yıldız Işığı - Bej - . - 512 GB

Satıcı: AKYOL.İLETİŞİM

55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

12 55999.00
Apple iPad Air M3 Wi-Fi + Cellular 512 GB 11" MCG44TU/A Uzay Grisi Tablet

Satıcı: AKYOL.İLETİŞİM

55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 55999.00
Apple İpad Air M3 Wi-Fi + Cellular 512 Gb 11" Mcg44Tu/A Uzay Grisi Tablet

Satıcı: TEK TIKLA İNDİRİM

56.745,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

14 56745.00
iPad Air M3 512GB WIFI+Cellular11''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Mor 61.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 61999.00
Apple iPad Air 11 inç Wi-Fi + Cellular 512GB MCG64TU/A - Yıldız Işığı

Satıcı: Harmony Store

63.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

16 63990.00

Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet Ürün Ailesi

Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Temel Özellikleri

Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 512 GB
• Diğer Depolama Seçenekleri 128 GB 256 GB 1024 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Apple iPad Air 11" (M3) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.