Ekran Boyutu:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Apple iPad Air 11" (M4) Tablet (512 GB) Fiyatları

Apple iPad Air M4 11" 512GB Wi-Fi Mor MH3E4TU/A - 512 GB

Satıcı: Hepsiburada | 93 yorum

51.289,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 51289.00
Apple Mh3A4Tu/A iPad Air 11 inç M4 Wi-Fi 512 GB Tablet Uzay Grisi 51.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 51299.00
Apple Mh3C4Tu/A iPad Air 11 inç M4 Wi-Fi 512 GB Tablet Mavi 51.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 51299.00
iPad Air M4 512GB WIFI 11''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Uzay Grisi 51.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 51299.00
iPad Air M4 512GB WIFI 11''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Mavi 51.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 51299.00
Apple MH3E4TU/A iPad Air 11 inç M4 Wi-Fi 512 GB Tablet Mor

Satıcı: MediaMarkt

51.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 51300.00
Apple iPad Air MH3D4TU/A M4 Wi-fi 512 GB 11" Tablet starlight

Satıcı: mediamarkt

51.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

7 51300.00
Apple iPad Air MH3C4TU/A M4 Wi-fi 512 GB 11" Tablet mavi

Satıcı: mediamarkt

51.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 51300.00
APPLE MH3C4TU/A iPad Air 11 inç M4 Wi-Fi 512 GB Tablet Mavi

Satıcı: MEDIAMARKT

51.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 51300.00
APPLE MH3A4TU/A iPad Air 11 inç M4 Wi-Fi 512 GB Tablet Uzay Grisi

Satıcı: MEDIAMARKT

51.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 51300.00
Apple iPad M4 Air 11 inch Wi Fi 512gb Blue 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 55999.00
Apple iPad M4 Air 11 inch Wi Fi 512gb Starlight 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 55999.00
Apple 11 inç iPad Air M4 Wi-Fi 512GB Yıldız Işığı 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

13 55999.00
Apple 11 inç iPad Air M4 Wi-Fi 512GB Mor 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

14 55999.00
iPad Air M4 Çip 11" Wi-Fi 512GB Uzay Grisi Tablet MH3A4TU/A 55.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 56009

Apple iPad Air 11" (M4) Tablet (512 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPad Air 11" (M4) Tablet (512 GB) Temel Özellikleri

Apple iPad Air 11" (M4) Tablet (512 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 12 GB
• Dahili Depolama 512 GB
• Diğer Depolama Seçenekleri 128 GB 256 GB 1024 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Apple iPad Air 11" (M4) Tablet (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.