Ekran Boyutu:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Apple iPad Air 13" (M4) Tablet (256 GB) Fiyatları

İpad Air M4 Wi-Fi 256 Gb 13" Mh5x4tu/A Mor Tablet ( Outlet) Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: tulparlife

38.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 38199.10
Apple 13\" iPad Air Wi-Fi 256GB Mavi (M3 işlemcili)

Satıcı: ERMOBİL

45.443,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 45443.77
Apple Mh5V4Tu/A iPad Air 13 inç M4 Wi-Fi 256 GB Tablet Mavi 50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 50999.00
Apple Mh5W4Tu/A iPad Air 13 inç M4 Wi-Fi 256 GB Tablet Starlight 50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 50999.00
iPad Air M4 256GB WIFI 13''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Uzay Grisi 50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 50999.00
Apple iPad Air MH5V4TU/A M4 Wi-fi 256 GB 13" Tablet mavi

Satıcı: mediamarkt

51.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 51000.00
Apple iPad Air MH5U4TU/A M4 Wi-fi 256 GB 13" Tablet uzay-grisi

Satıcı: mediamarkt

51.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

7 51000.00
APPLE MH5U4TU/A iPad Air 13 inç M4 Wi-Fi 256 GB Tablet Uzay Grisi

Satıcı: MEDIAMARKT

51.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 51000.00
APPLE MH5V4TU/A iPad Air 13 inç M4 Wi-Fi 256 GB Tablet Mavi

Satıcı: MEDIAMARKT

51.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 51000.00
Apple iPad Air M4 13" 256GB Wi-Fi Yıldız Işığı MH5W4TU/A - 256 GB

Satıcı: Hepsiburada | 26 yorum

51.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 51999.00
Apple iPad Air M4 13" 256GB Wi-Fi Mavi MH5V4TU/A - 256 GB

Satıcı: Hepsiburada | 26 yorum

52.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

11 52479.00
Apple iPad M4 Air 13 inch Wi Fi 256gb Space Grey 52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 52999.00
Ipad Air M4 Wi-Fi 13 Inç 256Gb Mavi

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 52999.00
Ipad Air M4 Wi-Fi 13 Inç 256Gb Uzay Gri

52.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 52999.00
Apple MH5V4TU/A iPad Air 13 inç M4 Wi-Fi 256 GB Tablet Mavi

Satıcı: MediaMarkt

53.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 53000.00
Apple 13 İnç İpad Air M4 Wi-Fi 256Gb Uzay Grisi

Satıcı: Troy Apple Premium Partner

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 53999.00
Apple 13 İnç İpad Air M4 Wi-Fi 256Gb Mor

Satıcı: Troy Apple Premium Partner

53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

17 53999.00
iPad Air M4 Çip 13" Wi-Fi 256GB Yıldız Işığı Tablet MH5W4TU/A 53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

18 54009
iPad Air M4 Çip 13" Wi-Fi 256GB Mor Tablet MH5X4TU/A 53.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 54009

Apple iPad Air 13" (M4) Tablet (256 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPad Air 13" (M4) Tablet (256 GB) Temel Özellikleri

Apple iPad Air 13" (M4) Tablet (256 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 12 GB
• Dahili Depolama 256 GB
• Diğer Depolama Seçenekleri 128 GB 512 GB 1024 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Apple iPad Air 13" (M4) Tablet (256 GB) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Efe F***** Profil Resmi

42 yorum

Efe F***** Çok birsey istemiyoruz kardesim base modelle ayni ekran olmasin bari 60 hz ne ya 120 yapma tamamda 90 hz yap bari
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
22 saat önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.