Ekran Boyutu:
CPU Frekansı:
Bellek (RAM):
Dahili Depolama:
Hafıza Kartı Desteği:
Yok
İşletim Sistemi Versiyonu:
Arka Kamera Çözünürlüğü:
Pil Kapasitesi:

Apple iPad Mini 7 (2024) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Fiyatları

Apple iPad Mini 512GB 8.3" Wi-Fi + Cellular Tablet Mor MYHF3TU/A

Satıcı: YıldırımStore

46.947,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 46947.03
Apple iPad Mini 7 8.3 inç 512 GB Wi‑Fi + Cellular Tablet Yıldız Işığı Myhe3Tu/A 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 49999.00
Apple iPad Mini 7 8.3 inç 512 GB Wi‑Fi + Cellular Tablet Mor Myhf3Tu/A 49.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 49999.00
APPLE MYHE3TU/A iPad Mini 7 512 GB Wifi+Cellular Tablet Starlight

Satıcı: MEDIAMARKT

50.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 50000.00
Apple iPad Mini 512GB 8.3" Wi-Fi + Cellular Tablet Mor MYHF3TU/A

Satıcı: Tekno Nora

50.779,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 50779.50
Apple iPad mini, A17 Pro çip ile: 8.3 inç Liquid Retina Ekran,512 GB, Wi-Fi 6E + hücresel bağlantı, 12 MP Ön Kamera/12 MP Arka Kamera, Touch ID, Tüm Gün Süren Pil Ömrü — Uzay Grisi

Satıcı: Amazon.com.tr

56.429,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

6 56439.01
Ipad Mini 512GB WIFI+ Cellular 8.3''Liquid Retina Ekran iPadOS Tablet Space Grey 56.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

7 56999.00
Apple iPad Mini 7 8.3 inç 512 GB Wi‑Fi + Cellular Tablet Yıldız Işığı MYHE3TU/A

Satıcı: MediaMarkt

57.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 57000.00
Apple iPad Mini 7 8.3 inç 512 GB Wi‑Fi + Cellular Tablet Uzay Grisi MYHC3TU/A

Satıcı: MediaMarkt

57.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 57000.00

Apple iPad Mini 7 (2024) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Fiyat Geçmişi

Apple iPad Mini 7 (2024) Wi-Fi + Cellular Tablet Ürün Ailesi

Apple iPad Mini 7 (2024) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Temel Özellikleri

Yok

Apple iPad Mini 7 (2024) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

EKRAN EKRAN

BELLEK & DEPOLAMA BELLEK & DEPOLAMA

• Bellek (RAM) 8 GB
• Dahili Depolama 512 GB
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Diğer Depolama Seçenekleri 128 GB 256 GB

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• Yonga Seti (Chipset) Apple A17 Pro
• CPU Frekansı 3.78 GHz
• CPU Çekirdeği 6 Çekirdek
• Ana İşlemci (CPU) 2x 3.78 GHz
• 1. Yardımcı İşlemci 4x 2.11 GHz
• Grafik İşlemcisi (GPU) 5x Apple GPU
• CPU Üretim Teknolojisi 3 nm
• İşlemci Mimarisi 64-bit

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

TASARIM TASARIM

Apple iPad Mini 7 (2024) Wi-Fi + Cellular Tablet (512 GB) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.