Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Telefoncum07
1.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1950.00 Concord Cnd 7 Hd 2 Gb Ram 32 Gb Hafiza 4 Cekirdek 2023 Surum Hsx Kılıf HedıyelıSatıcı: Telefoncum07
1.950,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1950.00 Concord Cnd 7" Hd | 2 GB Ram | 32 GB Hafıza | 4 Çekirdek | 2023 Sürüm - MaviSatıcı: ALTINKOZA TEKNOLOJİM | 3 yorum
1.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 2009 Concord Cnd 7" Hd | 2 GB Ram | 32 GB Hafıza | 4 Çekirdek | 2023 Sürüm - SiyahSatıcı: ALTINKOZA TEKNOLOJİM | 3 yorum
1.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 2009 Concord CND 7" HD | 2 GB Ram | 32 GB Hafıza | 4 Çekirdek | 2023 SürümSatıcı: AYTEKNOSTORE | 2 yorum
2.298,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 2298.00 Concord CND 7" HD | 2 GB Ram | 32 GB Hafıza | 4 Çekirdek | 2023 SürümSatıcı: ALTINKOZA TEKNOLOJİ | 2 yorum
2.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 2300.00